Ураган – Араз – 2:1. Переможний початок

ТОП Футзал

“Дракони” перемагають у дебютному домашньому матчі єврокубків.

ідопічні Максима Павленка у рідних стінах зуміли обіграти азербайджанський «Араз» у рамках матчу першого туру групи 6 основного раунду Ліги чемпіонів.

Головною запорукою успіху драконів у цій зустрічі став вдалий перший тайм. За підсумками стартової двадцятихвилинки прикарпатці зуміли відзначитися двома голами. Шеремета вивів Шведа на порожні ворота, а Назару лише залишалося переграти захисників, які страхували Гусейнлі, що універсал української команди успішно й зробив. Вдруге «ураганівці» відзначилися після розіграшу ауту. Кордоба віддав на Радевича, а Віталій прострілив на дальню стійку, де опинився Фаренюк. Артему вистачило двох дотиків, щоб збільшити перевагу своєї команди.

Після перерви господарі не форсували гру. Натомість, гості у середині тайму пішли вперед з п’ятим польовим. Чи не перша їхня атака у штучній більшості завершилася забитим голом. Ідеальний розіграш більшості завершився результативним ударом Човдарова. Втім, івано-франківці витримали удар. Впродовж наступних десяти хвилин обидва суперники могли змінювати рахунок, але результат залишився незмінним. Українська команда розпочала свій шлях у Лізі чемпіонів з перемоги.

Відзначимо, що у другому матчі групи косовський «Лічені» переграв румунський «Юнайтед Галац» з рахунком 6:4. Завтра в очному вечірньому протистоянні зійдуться дві команди, які набрали по три очки за підсумками першого ігрового дня – «Ураган» та «Лічені», а відкриватиме другий матчдей поєдинок суперників, які поки що залишаються з нулем набраних балів – «Араз» – «Юнайтед Галац».

“Ураган” Україна – “Араз” Азербайджан – 2:1 (2:0)
 Швед (10), Фаренюк (15) – Човдаров (30)
“Ураган”: Колток (в), (к) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Онуфрак, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Масевич, Абакшин – Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
“Араз”: Хусеїні (в) (к) – Човдаров, Атаєв, Шоджаві, Ахмеді – Дос Сантос, Манека, Муріло Борхес, Феліпіньо, Мехдізаде, Міхайлов – Курдов (в). Головний тренер: Алесіо да Сілва.
Попередження: Кордоба (1), Швед (27), Радевич (30) – Муріло Боргес (12)