Прикарпатці здобули майже півсотні нагород на міжнародному турнірі з таеквон-до

Бойові мистецтва

5-6 жовтня в місті Монор, Угорщина відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До “Eagles Cup”.

Україну на цих змаганнях представили спортсмени з 10 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львьвівська, Тернопільська, Черкаська області та місто Київ).

Івано-Франківськ представляли спортивні клуби: Івано-Франківська ДЮСШ №1 обласної ради , Богородчанська ДЮСШ, та СК «Адамас», взагалом франківчани здобули 67 медалей – 29 золотих, 17 срібних, 21 бронзових.

За кількістю здобутих медалей, переможцями турніру серед спортивних клубів стали вихованці СК «Solovey Team” ІФ ДЮСШ№1 ОР під керівництвом ЗТУ Олег Соловей, ЗТУ Катя Соловей, Віталія Соловʼя, Вікторії Соколовської та Артура Кузьміна (м.Івано-Франківськ), здобувши 21 золоту, 12 срібних, 15 бронзових.

Спортсмени національної збірної команди України, які стали призерами в індивідуальних змаганнях: