Франківські скороходи здобули медалі домашнього чемпіонату України

Олімпійські види

19 жовтня, в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді, а також командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР.

За першість на своїх дистанціях змагались 112 атлетів та атлеток із 11 регіонів країни.

Результати прикарпатських спортсменів:

ГАННА ШЕВЧУК – перемога на дистанції 35 км серед жінок Чемпіонату України С/Х- 2:48,04 з новим національним рекордом України;

ВАСИЛЬ КРИЧУН – переможець серед чоловіків ветеранів на дистанції С/Х 2 км- 14.07;

СВІТЛАНА ЗВОЛІНСЬКА- перемогла у категорії жінки ветерани, С/Х 2 км- 14.47;

ІВАН ФАЙЧАК – здобув бронзову нагороду у спортивній ходьбі 2км- 17.26 серед чоловіків ветеранів;

МАРІЯ МАКОВІЙЧУК – срібна нагорода жінки ветерани С/Х 2 км- 16.34;

СОЛОМІЯ ЛАГОЙДА – бронзова нагорода у С/Х 2 км серед дівчат U12 з результатом -12.26;

ПІРУС МАКСИМ – бронзова медаль С\Х- 3 км серед хлопців U14, результат-18.36;

ДІАНА ІСАК – перемогла у С\Х- 3 км серед дівчат U14 з часом- 16.48;

ЛУЦЬКА ЮЛІЯ стала переможницею у спортивній ходьбі серед жінок на дистанції 20 км – 1.40,35.

Також збірна команда області виборола ІІ загальнокомандне місце Чемпіонату України зі спортивної ходьби на 35 км з сумою-400 очок, власне зусиллями Ганни Шевчук.