- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Обласний спортивний інтернет-портал SPORT.IF.UA створений за ініціативи ВАТ «Прикарпаттяобленерго», громадської організації «Прикарпатська асоціація муніципального розвитку» та за підтримки обласної державної адміністрації. Метою роботи інформаційного спортивного Інтернет-ресурсу є привернення уваги громади до спортивного життя області. Ресурс дає можливість наголосити на важливості здорового способу життя і допомагає знайти для цього усю необхідну інформацію.

    Завдяки сприянню голови обласної державної адміністрації, обласне управління спорту долучилося до роботи над сайтом і надало необхідну інформацію для наповнення статистично-довідкової частини ресурсу, яка включає у себе адреси та контактні дані спортивних шкіл, гуртків, федерацій та клубів. Окрім того, оскільки одним із завдань даного проекту є залучення більшої кількості дітей до спортивних гуртків, у довідковій частині є адреси, телефони та імена керівників усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл краю. З появою такої інформації у вільному доступі батькам буде набагато легше та простіше зорієнтуватися щодо можливих спортивних закладів, які могли б відвідувати їх діти.

    Загалом, наявність на сайті такої довідкової інформації дає змогу створити інформаційно-корисний продукт, який буде не тільки інформатором, але й практичним радником відвідувачів сайту. 

    Наша  команда: 

    Над проектом працює молода, проте професійна команда у складі:

   

    Тарас Кобець – редактор проекту

 

    Роман Трайтурак – журналіст (ведучий розділів Футбол,  Футзал)

 

    Олена Яремчук – журналіст (ведуча розділів Легка атлетика, Волейбол, Шахи, Водні)

 

    Микола  Волков – журналіст (ведучий розділів Бокс/Боротьба, Зимові, Стрільба, Олімп)

    Окрім того нам допомагають ряд репортерів-фрілансерів  і ми запрошуємо усіх зацікавлених до співпраці з нашим проектом. 

    Наша  електронна пошта: sportifua@gmail.com

    Наш відео канал: http://justin.tv/sportifua

    Наш твіттер-акаунт: http://twitter.com/SPORTIFUA

    Наша  рсс-стрічка: http://sport.if.ua/rss.php

    Наша група "В Контакті": http://vkontakte.ru/club20393803

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.