- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Луїс Саладі: "У Франківська немає проблем з підготовкою до Кубка Європи"

22 Жовтня 2014 (16:08)

Технічний делегат Європейської легкоатлетичної асоціації Луїс Саладі відвідав Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" зі спортивної ходьби, який відбувся вихідними. Разом із координатором проектів Сандрін Гласьєр вони проінспектували підготовку міста та зустрілись з українськими відповідальними за проведення Кубка Європи зі спортивної ходьби в травні 2015 р.

Ми поспілкувались із Луїсом Саладі, щоб дізнатись про його враження.

- Якщо загадати, як готувались до подібних змагань інші міста, що можна сказати про Івано-Франківськ?

- Івано-Франківськ має довгі традиції проведення міжнародних змагань зі спортивної ходьби. Це є запорукою того, що більшості проблем у підготовці міста можна буде уникнути. Проте я не люблю говорити про проблеми – я говорю про ситуації та виклики, які потребують вирішення. Особисто я дуже люблю Івано-Франківськ і впевнений, що він справиться з проведенням Кубка.

- Тоді який основний виклик Івано-Франківська напередодні змагань?

- Найбільшим викликом залишається дорога між Львовом та Івано-Франківськом. Це питання необхідно вирішити, адже це буде основний шлях, яким приїжджатимуть атлети. Щодо підготовки самого міста, то я бачу план, за яким лише потрібно поступово рухатись, і це буде запорукою успіху. Але ми пам’ятаємо, що частина вул. Незалежності, по якій пройде траса Кубка, також потребує ремонту.

- На чому акцентували увагу на організаційних зустрічах з представниками української та івано-франківської федерацій?

- Ми обговорили основні моменти – як виглядатиме змагальна територія, як розміщуватимуться на ній комунікації, як транслюватиметься Кубок Європи. Деякі питання залишаються відкритими, але ми погодили, що до середини листопада отримаємо від української сторони всі відповіді.

- Що стосується української системи підготовки суддів і атлетів, чи відрізняється вона від європейської?

 - Сьогодні ви бачите, що ваші спортсмени – одні з найкращих у світі, а це свідчить про те, що ви на правильному шляху і добре готуєте атлетів. Що ж стосується суддів, то їм необхідно весь час слідкувати за новими тенденціями.

Марія Чала

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.