- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тетяна Ляхович: Тренер лише підтвердив, що метання спису – моє покликання

05 Серпня 2010 (21:38)

Майстер спорту міжнародного класу, переможниця чемпіонатів України з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор у Сіднеї, Афінах та Пекіні, Прикарпатська спортсменка із стійким характером – це лише короткий перелік того, що можна сказати про нашу списометальницю Тетяну Ляхович.

Нині Тетяна займається тренерською діяльністю, але не полишає надії ще позмагатися на стадіонах різних країн. Хоча географія спортсменки дуже широка, вона об’їхала практично усю Європу, не відпочиваючи, а змагаючись та показуючи високі результати.

У бесіді з нами Тетяна Ляхович радо поділилася спогадами про свої перші кроки у спорті та найяскравіші результати.

Серйозно займатися легкою атлетикою Тетяна Ляхович почала вже після вступу в технікум фізичної культури.

 - В школі, звичайно, була загальнофізична підготовка, але метання спису стало тим видом, який я виділяла з поміж усіх. Вчитель фізичної культури, який також був списометальником, додам, що я сама родом з с. Голинь Калуського району, допоміг мені визначитися зі спеціалізацією. А вже при вступі в фізкультурний технікум тренер Іван Шарий лише підтвердив, що метання спису – то моє покликання. 

Більшого азарту і бажання ще серйозніше та відповідальніше ставитися до метань додав виступ на чемпіонаті Європи , де Тетяна посіла друге місце серед молоді. А далі перемоги на чемпіонатах України, участь в Олімпійських іграх.

 - Найвищим своїм результатом вважаю восьме місце на Літніх Олімпійських іграх в Афінах(2004 рік). Кількість країн та спортсменів, які займаються легкою атлетикою величезна, тому восьмий результат у фіналі – це дуже високий рейтинг.

Такий результат в Афінах був підсилений ще й новим рекордом України, який спортсменка встановила саме на Грецькій землі. Далі було ще чимало змагань та участь в Пекінській Олімпіаді.

Після травми спортсменка змушена була зробити паузу. Але сидіти на одному місці – це не для Тетяни. Зараз вона продовжує вести активний спосіб життя, її часто можна зустріти на ранкових пробіжках, а взимку на лижах та ковзанах. Паралельно Тетяна освоює ази тренерської роботи, допомагає своєму педагогу Іванові Шарому у роботі з молодими  спортсменами.

Здивувала нас Тетяна своїм захопленням. У вільний час списометальниця випікає неймовірні торти. І це просто солодка випічка, а справжні шедеври. Переконайтеся у цьому самі.

 

 

 

 

 

 Маючи неабиякий потенціал і бажання до боротьби, Тетяна Ляхович планує підкорити нові вершини. Вона братиме участь у кастингу телепроекту «БУМ. Битва слов’ян» на одному з телевізійних каналів. Тож вболіватимемо за Тетяну.

Розмовляла Олена Яремчук.

 
Коментарі
25. 8 .2010 (22:19) Гість
танька ти супер,

6. 11 .2010 (15:56) Гість
да ця жінка це сила сам її добре знаю - краще з нею не жартувати!!!!

25. 1 .2011 (10:03) Богдан
Моя сестричка СУПЕР!)))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.