- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Калуші провели всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті Олексія Кобрина

07 Лютого 2017 (13:53)

Минулих вихідних у манежі ДЮСШ пройшов традиційний всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина.

Участь у змаганнях взяли майже три сотні юнаків і дівчат 2002 року народження та молодших з Калуша, Калуського району, Рожнятова, Вигоди, Долини, Надвірної, Коломиї, Івано-Франківська, Львова, Чорткова Тернопільської області та Славути і Кам’янця-Подільського Хмельницької області.

Його переможцями та призерами з багатьох легкоатлетичних дисциплін стали господарі змагань - вихованці Калуської ДЮСШ. Особливо відзначилися юні калуські спортсмени в бігу на 1000 метрів. Цю коронну дистанцію Олексія Кобрина найшвидше пробігли Анна Проданчук і Артур Журенок. Друге і третє місця в бігу на 1000 метрів серед дівчат теж посіли вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Вікторія Жильцова і Валентина Хемич. Серед юнаків другим фінішував Антон Мігель зі Славути, а третє місце посів Богдан Бігун з Рожнятова.

Так само калуські спортсмени здобули майже всі нагороди в бігу на 600 метрів. Серед юнаків 1-3 місця посіли відповідно Артур Журенок, Олег Шушайло та Андрій Шинкар. З дівчат першою фінішувала Вікторія Жильцова, друге місце посіла Ірина Шершал з Кам’янця-Подільського, а третє дісталося теж калушанці Андріані Гринцак.

300-метрівку найшвидше серед дівчат пробігла коломиянка Тетяна Харащук, встановивши в цій легкоатлетичній дисципліні новий рекорд турніру. Тепер він становить 46,50 сек. Друге і третє місця в бігу на 300 метрів посіли калушанки Анна Вінницька та Андріана Гринцак.

Серед юнаків найшвидше пробіг цю дистанцію Назар Гречанюк з Надвірної, а друге і третє місця посіли Святослав Плитус з Івано-Франківська та калушанин Владислав Стасів. Натомість Владислав Стасів святкував перемогу в бігу на 200 метрів. На цій дистанції також відзначилися Андрій Кіндрат з Рожнятова (друге місце) та калушанин Богдан Зозуляк (третє місце). А серед дівчат 1-3 місця в бігу на 200 метрів посіли відповідно уже згадувана калушанка Анна Вінницька, Олександра Чернула з Кам’янця-Подільського та Вікторія Кревцун з Калуша.

У бігу на 50 метрів відзначилися приїжджі юні легкоатлети. Серед дівчат перемогла коломиянка Тетяна Каращук, третє місце посіла теж спортсменка з Коломиї – Юлія Клим’юк, а другою фінішувала Олександра Чернуха з Івано-Франківська. Серед юнаків цю дистанцію найшвидше пробігли Максим Тур з Івано-Франківська, долинянин Роман Гаф’як і коломиянин Максим Самуляк, які посіли відповідно 1-3 місця.

12-річна франківчанка Анастасія Соловій стала переможницею змагань зі спортивної ходьби на 3000 метрів. Друге і третє місця посіли Соломія Петришин з Калуша та Тетяна Боян з Рожнятова. Крім них, судді відзначили заохочувальним призом наймолодшу учасницю турніру – 9-річну калушанку Вероніку Журбу, яка змагалася зі старшими скороходками, пройшовши разом з ними 1000 метрів.

У комбінованій естафеті, в якій від кожної з команд брали участь два юнаки і дві дівчини, перемогу святкували вихованці Коломийської ДЮСШ, друге місце вибороли юні атлети Івано-Франківської обласної ДЮСШ №1, а третє місце посіли спортсмени ДЮСШ управління освіти Калуської міськради.

Коломийським атлетам не було рівних у стрибках у висоту. Вони посіли весь п’єдестал пошани у змаганнях серед дівчат і юнаків.

Два види всеукраїнського турніру з легкої атлетики його організатори провели на вулиці поблизу легкоатлетичного манежу. За межами приміщення пройшли змагання зі штовхання ядра та метання молота. Молот метали тільки юнаки, з яких найкращого результату досяг калушанин Богдан Когут, його колега по команді Петро Кажук посів третє місце, а друге виборов коломиянин Віталій Русик.

У штовханні ядра перемогли Юлія Зубова з Вигоди та Іван Яворський з Надвірної, серед дівчат друге і третє місця посіли волинянка Тетяна Безділь і Дарія Лісова з Кам’янця-Подільського, а серед юнаків – Владислав Яремчук з Долини та Денис Тужиляк з Рожнятова.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.