- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Скороход з Прикарпаття кваліфікувався на чемпіонат світу

23 Травня 2017 (11:03)

Чоловіча збірна України зі спортивної ходьби на 50 км вдало виступила на Кубку Європи серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок, що 21 травня проходив у чеському місті Подебради.

Троє з чотирьох українських скороходів на найдовшу дистанцію ввійшли до шістки найкращих атлетів Європи. Волинянин Іван Банзерук посів перше місце з результатом 3 год. 48 хв. 15 сек. На 24 секунди пізніше після нього фінішував представник з Сумщини Ігор Главан, який здобув срібну медаль.

Шосте місце на Кубку Європи виборов вихованець калуського тренера з легкої атлетики Миколи Богоносюка, 22-річний скороход з Верхньої Мар’ян Закальницький, який наразі виступає за Київську область. Він 50-кілометрову пройшов за 3 год. 53 хв. 50 сек., встановивши свій новий особистий рекорд на цій дистанції. Своє попереднє досягнення Мар’ян перевершив майже на три хвилини.

Чоловіча національна збірна України у складі чотирьох скороходів впевнено посіла перше місце в загальнокомандному заліку, за що і Мар’ян Закальницький отримав свою заслужену золоту медаль.

Кубок Європи зі спортивної ходьби в місті Подебради водночас був відбірковим на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 4-13 серпня проводитиметься в Лондоні. У спортивній ходьбі на 50 км Україну представлятимуть на ньому три кращі спортсмени в цій дисципліні, а саме: Іван Банзерук, Ігор Главан та Мар’ян Закальницький. У конкуренції за третю путівку на чемпіонат світу скороход з Верхньої на Кубку Європи переміг колегу по збірній України Андрія Гречковського з Київщини, який показав 12-ий результат.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.