- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські легкоатлети здобули на всеукраїнських змаганнях дві медалі

20 Грудня 2017 (10:28)

У суботу, 16 грудня, в манежі Броварського вищого училища фізкультури пройшли всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли на них шестеро юних спортсменів.

Незважаючи на малу кількість атлетів з Івано-Франківщини, котрі виступали лише в окремих бігових дисциплінах, вони спромоглися набрати 147 очок і посісти в загальнокомандному заліку 13 місце серед 22 команд з різних областей України та міста Києва. Найбільший особистий внесок в досягнення такого підсумкового спортивного результату нашої команди зробив 17-річний Тарас Шинкар, який тренується під керівництвом тренерів-викладачів Калуської ДЮСШ й Івано-Франківської обласної СДЮШОР ФСТ "Україна" Марти Ханенків і Миколи Шевчука та ПНУ ім. Василя Стефаника Дмитра П’ятничука. На цих змаганнях він здобув перемогу в бігу на 800 метрів серед юнаків, встановивши на цій дистанції новий особистий та обласний рекорд – 1:59.88.

"Ми тільки восени цього року після більш як річної перерви відновили з Тарасом Шинкарем заняття з бігу на 800 метрів, - говорить його тренер Микола Шевчук. - До того часу юнака залучав до різних змагань в основному з бігу на 400 м. І в довгому спринті він за рік досяг певних позитивних результатів як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях. Але водночас у процесі тренувань і виступів вихованця на змаганнях побачив і зрозумів, що Тарас, який наступного року вже перейде в категорію юніорів, міг би краще проявити себе і досягти вагоміших спортивних успіхів у бігу на 800 метрів".

За словами тренера, Тарас виправдав його очікування уже в першому офіційному старті на 800 метрів. На IX міжнародний турнір з легкої атлетики "College Open", що проходив на початку грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі фізвиховання, Тарас здобув переконливу перемогу, подолавши дистанцію з новим рекордом цих змагань - 2:00.54. Донедавна він належав також моєму вихованцеві Юрію Грищишину - 2;00.57.

Микола Шевчук також повідомив, що ще одну медаль на всеукраїнських змаганнях у Броварах виборола 16-річна Дарина Токарєва з Івано-Франківська, яка займається у заслуженого тренера України з легкої атлетики Михайла Перегінця. Вона посіла третє місце в бігу на 800 метрів серед дівчат.

Високих результатів на цих змаганнях досягли і калуські легкоатлетки Анна Проданчук (4 місце в бігу на 1500 метрів, тренер-викладач Калуської ДЮСШ Микола Богоносюк) та Вікторія Кривцун (5 місце в бігу на 800 метрів, з якою займаються тренери Микола Шевчук і Марта Ханенків).

Василь Ткачук

Фото Василя Мельника

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.