- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коронну дистанцію Олексія Кобрина найшвидше пробігли калушани

09 Лютого 2018 (16:27)

3 і 4 лютого в манежі ДЮСШ Калуської міської ради вирували спортивні пристрасті. Тут проходив вже ХХV всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина.

Цьогоріч у цих традиційних змаганнях з легкої атлетики серед юнаків і дівчат вікової групи 2003 року народження і молодших брали участь вихованці майже двох десятків дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Івано-Франківська (4 команди), Коломиї, Надвірної, Долини, Рожнятова, Львова (2 команди), Славути, Кам’янця-Подільського, Зборова, Чорткова, Калуша і Калуського району. Приємно відзначити, що з багатьох видів програми турніру його переможцями та призерами стали юні калуські атлети. Вихованці ДЮСШ Калуської міської посіли шість перших місць, чотири другі й чотири треті місця.

Як повідомила тренер-викладач з легкої атлетики цієї ДЮСШ Марта Ханенків, звання чемпіонів ХХV всеукраїнського легкоатлетичного турніру здобули Юрій Пікулович (у бігу на 1000 м серед юнаків), Вікторія Кривцун (у бігу на 600 і 1000 м серед дівчат), Олександр Сеньків (у метанні молота), Євгенія Возняк (у спортивній ходьбі на 2000 м) та Анна Проданчук (у бігу на 300 м). Анна також була другою в бігу на 600 м. Крім того, другі місця посіли Сергій Дрекало (в метанні молота), Адріана Грицак (в бігу на 300 м), Богдан Зозуляк (у бігу на 600 м). А третє призове місце вибороли Володимир Косаний (у метанні молота), Тетяна Мельник (у бігу на 600 і 1000 м) і Богдан Зозуляк (у бігу на 200 м).

Всі вони, а також інші переможці й призери всеукраїнського легкоатлетичного турніру були нагороджені грамотами і медалями. Переможці ж у бігу на 1000 м серед юнаків і дівчат, яка була коронною дистанцією Олексія Кобрина, отримали в нагороду ще й пам’ятні спортивні статуетки від Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області й обласної державної адміністрації.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.