- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коломиянин ввійшов до числа 500 кращих марафонців світу

17 Квітня 2018 (09:00)

На початку квітня в італійській столиці відбувся марафон. І відразу Андрій Сочка покращив свій попередній рекорд: пробігши дистанцію 42 кілометри за 3 годин, 10 хвилин і 34 секунди, він увійшов до числа 500 найкращих марафонців світу.

Всього в одиночному забігу брали участь майже 5 тисяч спортсменів з різних країн, найбільше італійців.

– Андрію, розкажи про сам марафон, і як ти до нього готувався.
– Щоби потрапити на марафон, треба мати за плечима результат пробігу дистанції не менше, як 3 години, 15 хвилин. Я цей час уже пробігав, тому подав заявку на участь. Як готувався? Бігав удома різні дистанції, переважно в районі Шевченківського озера біля річки, тренувався (й тренуюся) на гімнастичних снарядах. В харчуванні налягав на вітаміни.

– Очевидно, ти бігом займаєшся віддавна?
– Фактично, з дитинства. Проте, я ніколи не займався бігом професійно, за інструкціями й під наглядом тренера. Можна сказати, що дотепер я залишаюся аматором. Відсутність професійних вказівок компенсував вивченням різноманітної спортивної літератури й самоспостереженням та самоконтролем.

– Розкажи про сам забіг на міланському марафоні.
– Гаразд. Я вже знав з досвіду, що не можна повністю викладатися на перших десяти кілометрах, що допустили на цьому забігу чимало спортсменів. Результат для декого був невеселим: декотрі сходили з дистанції, декого забирала “швидка”. Малотренований організм знесилюється вже після 20 кілометрів. По трасі дають періодично напитися води, перекусити печивом. Якщо хочеш, можеш зупинитися.

– Ти зупинявся?
– Ні, але двічі переходив на ходу буквально на 10-15 секунд, один раз – на 35-му кілометрі, бо не зміг вже в процесі бігу пити воду. Що мене дуже підтримало, це гурт українців, який на 10-му кілометрі мене голосно вітав. Біг я в футболці з наклеєним прапором України та гербом Коломиї. Взагалі, атмосфера соціуму – це фантастична річ! Спеціально на мій забіг приїжджала моя приятелька-коломиянка з Праги. Серед 4700 учасників я прибіг до фінішу 459-м з результатом 3 години, 10 хвилин з половиною. Отримав Диплом, який надає мені право подавати заявку на марафон у Бостоні. Мушу свої досягнення покращувати. Найближча мета – пробігти 42 кілометри менш ніж за три години, це вже буде чемпіонський результат.

Джерело
 
Коментарі
14. 5 .2018 (11:34) Вальтрон
Вітаю!)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.