- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В університеті нафти і газу оновлюють спорткомплекс

27 Липня 2018 (15:45)

Нещодавно ІФНТУНГ оголосив тендер на виконання фахових робіт з реконструкції спорткомплексу ім. Гемби А. П. (ІІ етап). Для виконавців робіт була поставлена висока планка щодо якості покриття та оснащення спортивного комплексу.

За результатами тендеру перемогу отримало ТОВ “Міленіум Спорт”. Компанія має багаторічний та унікальний досвід в області проектування, будівництва, реконструкції та сервісного обслуговування різних типів спортивних споруд. На сьогоднішній день “Міленіум Спорт” працює з такими провідними світовими брендами, як Desso Sports Systems, BSW, SMG, DecoTurf, Thorn, Rehau, Betafence, Armstrong. Незважаючи на не сприятливі погодні умови та короткі терміни, працівники компанії “Міленіум Спорт” уже зробили значний об’єм робіт з реконструкції спорткомплексу.

“Станом на 26 липня 2018 року на стадіоні активно ведуться роботи. Зокрема, повністю демонтовано верхній шар поля, завезено щебінь, прокладені труби для облаштування системи автоматичного поливу поля. Це свідчить про те, що ми швидко рухаємось, адже плани з реконструкції були окреслені всього декілька місяців тому. Загалом передбачаються такі роботи: капітальний ремонт манежу із встановленням поліуретанового покриття, облаштування футбольного поля, встановлення поліуретанового покриття бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, закупівля та монтаж спортивного обладнання, проведення відповідних електромонтажних робіт, облаштування огорожі та проведення благоустрою території, а згодом — створення та забезпечення функціонування спортивно-оздоровчого осередку легкої атлетики та футболу на базі кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ” — зазначив директор спорткомплексу Петро Бажан.

Після повної реконструкції спорткомплексу та створення на його базі спортивно-оздоровчого осередку легкої атлетики та футболу з’являться всі умови для того, щоб на Прикарпатті проводились повноцінні легкоатлетичні змагання не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів.

Минулого року між ІФНТУНГ та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією було підписано документ про “Алгоритм капітального ремонту легкоатлетичного стадіону університету“. Відповідно до документу, упродовж минулорічного літа тривали роботи з реалізації І етапу проекту оновлення покриття легкоатлетичних бігових доріжок, розрахованого на два роки (2017-2018 рр.). І етап проекту реалізувала ПБС “Буковель”. За допомогою спеціального геодезичного обладнання було зроблено розрахунки, встановлено асфальтобетонну основу та водовідведення, стадіон облаштовано стандартними стрибковими ямами, а трибуни — бруківкою.

Андрій Коваль, WestNews

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.