- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

UA:ПЕРШИЙ транслюватиме Чемпіонат Європи з легкої атлетики

01 Серпня 2018 (13:00)

Як ми вже повідомляли на нашому сайті, з 6 по 12 серпня на Олімпійському стадіоні у Берліні відбудеться головний старт легкоатлетичного сезону 2018 року - Чемпіонат Європи.

Федерація легкої атлетики повідомила, що UA:ПЕРШИЙ транслюватиме 6-12 серпня чемпiонат Європи-2018 з легкої атлетики. Обсяг трансляцiй передбачено доволi великий, заплановано показ в тому числi й ранкових сесiй. 

Нагадаємо, що нашу область представлятиме троє спортсменів. Рекордсменка України, бронзова призерка у команді та 12-е місце в індивідуальному заліку на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби у Китаї на дистанції 50 км Майстер спорту України Христина Юдкіна змагатиметься в спортивній ходьбі на дистанції 50 км серед жінок. На такій же дистанції серед чоловіків виступить Майстер спорту України срібний призер командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби у Китаї Валерій Літанюк.

До складу української збірної, яка поїде до Берліну, ввійшов і Станіслав Сеник. Вихованець Івано-Франківської ШВСМ бронзовий призер чемпіонату України (біг 400 метрів), який декілька днів тому завершився в Луцьку, змагатиметься в бігу на дистанції 400 метрів, а також в естафеті 4х400 метрів.

Також до Берліну поїде уродженка Прикарпаття Христина Стуй, яка живе в столиці та на всеукраїнських змаганнях виступає за команду м.Києва. Стуй змагатиметься на своїй коронній дистанції 100 метрів, а також в естафеті 4х100 метрів.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.