- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Христина Юдкіна: «На дистанції була одночасно і спортсменкою, і тренером»

08 Серпня 2018 (09:45)
Наша землячка Христина Юдкіна приїхала на чемпіонат Європи у статусі рекордсменки України зі спортивної ходьби на 50 км, але дистанцію почала зовсім не на лідируючих позиціях. Проте не була б вона собою, якби не зібрала всі сили докупи і не додала на заключній частині дистанції. Фінішну лінію Юдкіна перетнула четвертою з новим особистим рекордом – 4:20.46 год.
 
І хоч відтепер рекордсменкою України є Аліна Цвілій, Христина зовсім не засмучувалася і щиро вітала Аліну і з результатом, і з медаллю.
 
«Траса супер, все чудово; я встановила особистий рекорд і дуже цим задоволена. Алінка – взагалі молодчинка! Думаю, вона і сама не чекала на те, що зможе пройти настільки швидко, - говорить після фінішу Христина Юдкіна. – Було спекотно, але не сказала б, що це мені завадило. Ми були до цього готові. І, відверто кажучи, думала, що буде важче – я занадто тяжко відходила після командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби у Тайцані. Я була у настільки розібраному стані, що, можна сказати, почала тренуватися лише на липневому зборі у Болу.
 
Зазвичай мені найскладніше йти заключні п’ять кілометрів. У мене таке враження, що я йду їх, ніби цілу «п’ятдесятку». Але цього разу вони далися легше, а от у серединці було важкувато.
 
До речі, ми коли їхали у Берлін, я одразу сказала дівчатам – Аліні Цвілій і Василині Вітовщик, - що ми маємо фінішувати у першій вісімці, адже це дозволяє напряму відібратися на чемпіонат світу у Досі. І ми це зробили!
 
На дистанції я була одночасно і спортсменкою, і тренером, адже паралельно у змаганнях серед чоловіків йшов мій учень Валерій Літанюк. Завжди переживаю за нього, особливо уважно слідкую за табло з попередженнями, оскільки у Валери є проблема з коліном. Коли пересікаємося на трасі, можу щось йому підказати, а він – мені. Підтримуємо один одного».
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.