- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Орест Оклієвич розповів про нову легкоатлетичну арену в Івано-Франківську

10 Листопада 2018 (17:35)
Кількість легкоатлетичних арен в Україні зростає. Лише кілька днів тому відбулося урочисте відкриття однієї з них у Лазурному Херсонської області, як надійшли приємні звістки зі стадіону Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ).
 
«Як виникла ідея створити легкоатлетичну арену в Івано-Франківську? Коли я проходив погодження на посаду начальника управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації у Міністерстві молоді та спорту України, серед інших я мав зробити це у першого заступника міністра Ігоря Гоцула. Коли я зайшов до нього, він запитав про те, як щодо будівництва або реконструкції легкоатлетичного стадіону в Івано-Франківську. На що я відповів, що поживемо-побачимо. Так і з’явилася ця ідея», - розповідає Орест Оклієвич.
 
Про те, щоб стадіон ІФНТУНГ був саме легкоатлетичним, не роздумували ні хвилини. «Ми починали його реконструкцію саме для легкої атлетики. Голова Івано-Франківської ОДА, Гончарук Олег Романович, колишній легкоатлет. Він штовхав ядро і до того ж закінчив ІФНТУНГ, - продовжує Орест Євгенійович. – Минулого року ми почали робити доріжки: поклали під них основу, новий асфальт. А цього року університет виступив з бажанням зробити ще й футбольне поле, тому постелили новенький газон. Також зробили сектори. Під час реконструкції неодноразово приїжджали представники ФЛАУ, як Ігор Гоцул, так і Іоланта Хропач, контролювали процес. Тому з упевненістю можу сказати, що це буде повноцінна легкоатлетична арена з усіма секторами, яка відповідає всім вимогам».
 
На стадіоні вже повністю покладене покриття на доріжках і новенький газон з поливом.
 
«На стадіоні вже майже все готово. Навесні ми зробимо розмітку – взимку вона мало використовуватиметься і лише потемніє, а так буде біла і яскрава перед початком нового сезону. До весни має також прижитися і трава на газоні. А от обладнання, в яке включено все, починаючи від списів, вимірювачів, ям для стрибків, двох табло і закінчуючи машиною для чистки бігових доріжок, очікуємо вже до кінця цього року», - каже Оклієвич.
 
Весною також має відбутися сертифікація стадіону ІФНТУНГ. Попередньо він претендуватиме на ІІІ категорію.
 
Для початку на стадіоні планують проводити обласні змагання. Після реконструкції трибуни, яка є наступним кроком, будуть претендувати і на змагання національного рівня. «Звісно ж, стадіон буде відкритий і для тренувань. Власне, там уже зараз можна тренуватися. Це зможуть робити як студенти університету, так і спортсмени області, можна буде проводити НТЗ. Також пускатимуть і любителів бігу. Зараз на арені зробили огорожу, тому, найімовірніше, формуватимуть групи з любителів, які займатимуться у той чи інший час і матимуть пропуск на стадіон», - говорить Оклієвич.
 
За словами Ореста Євгенійовича, йому б не хотілося, щоб на цьому реконструкція спортивного комплексу завершилася, адже на його базі можна створити справжній центр університетського спорту в Україні, а то й Центр олімпійської підготовки. «На виході зі стадіону два ігрових зали, зал для єдиноборств, 25-метровий басейн, сауна, невеликий тренажерний зал і поряд великий харчоблок. Якщо у комплекс вкласти гроші, з нього може вийти навіть Центр олімпійської підготовки. Тут все поряд. Навіть не знаю, чи є ще десь в Україні щось подібне», - говорить Оклієвич.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.