- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Про івано-франківські інфраструктуру, семінар та ініціативи

02 Квітня 2019 (15:09)
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби, який відбувся в Івано-Франківську, був дуже насиченим не лише для його учасників, але й для керівництва Федерації легкої атлетики України.
 
Під час чемпіонату відбулися засідання Виконавчого комітету та Ради ФЛАУ, під час яких були прийняті важливі рішення, з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті Федерації. Також відбулася низка зустрічей, про результати яких розповів президент ФЛАУ Ігор Гоцул:
 
- Декілька важливих питань було піднято під час зустрічі з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим. Ми відзначили позитивну динаміку розвитку в місті спорту та легкої атлетики зокрема. Виходить на вирішальну стадію завершення реконструкції стадіону Університету нафти та газу. Основне покриття вже вкладено. Потрібно ще зробити розминочну зону, закупити обладнання, нанести розмітку. Всі ці роботи можна завершити вже цього року, і ми матимемо в країні ще один сертифікований стадіон. Я відвідав цю арену, аби особисто переконатися в якості та дотриманні термінів реконструкції. Те, що я побачив, вселяє оптимізм.
 
 
Декілька місяців тому ми повідомляли вже щодо намірів міста побудувати сучасний легкоатлетичний манеж. На жаль, через політичне протистояння, яке існує на рівні місцевого депутатського корпусу, це питання поки що не вдалося вирішити. Але наші наміри зберігаються, і ми обмінялися ідеями, як цей проект можна втілити в життя, в тому числі за допомогою яких державних програм.
 
Звичайно, відвідали ми і чемпіонат України. Івано-Франківська – один з центрів спортивної ходьби в нашій країні. Це стосується і тренерського складу, і рівня спортсменів, і якості організації змагань. Порадував чемпіонат і зараз. Ми подякували в тому числі і міському голові за його активну участь в організації змагань. І доказом того, що на Івано-Франківщині велика увага приділяється спорту, стало нагородження під час церемонії відкриття найкращих спортсменів та тренерів. Христина Юдкіна, як найкраща спортсменка області, отримала відзнаки та цінні подарунки. Мені було дуже приємно виконати почесну функцію і вручити почесні звання «Заслужений тренер України» нашим колегам, тренерам зі спортивної ходьби.
 
 
Ще у 2012 році, коли я очолив ФЛАУ, одним з нововведень було проведення семінарів зі спортивної ходьби з залученням сертифікованих лекторів ІААФ. Подібні навчальні програми продовжують бути частиною роботи Федерації. Якраз тими днями в Івано-Франківську відбувся такий семінар за керівництва Анни Веселової (Ізраїль). Близько 30 наших суддів прослухали куси і більша частина з них успішно склали іспити. Таким чином, перелік сертифікованих суддів зі спортивної ходьби у нас суттєво поповнився.
 
Я зустрівся з лектором, суддями, а також представниками команд, аби обговорити поточні питання, пов’язані з суддівством і не тільки. Відбулося в Івано-Франківську також багато двосторонніх зустрічей з президентами ТФЛА, тренерами, спортсменами. Було піднято багато питань – а це і звернення, і пропозиції, і скарги. За підсумками бесід в Мінмолодьспорту вже ініційовано підготовку низки проектів документів. Зокрема мова йде про збільшення суми стипендій Президента України спортсменам, які показали високі результати, про збільшення норми харчування суддів. Готується звернення Міністра молоді та спорту до керівників місцевих органів влади та органів самоврядування щодо впровадження спеціальних доплат з бюджетів для тренерів, аби їхня зарплатня відповідала нинішнім вимогам, які диктує життя.
 
 
Також у мене відбулася окрема зустріч з обласним спортивним керівництвом. Говорили про спортивні споруди, систему організації спорту на рівні країни та різні складові цієї системи. Зокрема, про рейтинг видів спорту, проект якого готується в Мінмолодьспорту, про проблему міграції тренерів з олімпійських видів в інваспорт, яка на сьогодні дуже загострилася. Також про багато інших питань, які ми обговорювали і на які шукали відповіді.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.