- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Коломиї пройшов всеукраїнський легкоатлетичний турнір

06 Травня 2019 (21:50)

3 -4 травня на коломийському стадіоні "Юність " пройшов ювілейний 60-ий Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи "Гуцульщина". Цього року до нашого міста приїхала рекордна кількість учасників - близько 350.

Ці змагання присвячені пам'яті заслуженого вчителя України Івана Михайловича Лопачака, який понад півстоліття тому започаткував турнір. 
Нажаль, засновника уже немає з нами, але його починання і сьогодні продовжують тренери відділення легкої атлетики Коломийської КДЮСШ Петро Лабич та Світлана Дорундяк. Цього року до Коломиї приїхали команди з Київської, Хмельницької, Львівської, Чернівецької. Тернопільської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. Зокрема з нашого регіону були присутні легкоатлети з Долини, Калуша, Надвірної, Косова, Яблунівського ОТГ, Матієвецького ОТГ, Тлумача, Рожнятова та 4 команди з Івано-Франківська.

Традиційно змагання розпочались з виконання Державного гімну, а також кращі легкоатлети Коломийської КДЮСШ випустили в небо білих голуів миру.
Далі на стадіоні розпочалась запекла боротьба на легкоатлетичних секторах. У програмі змагань були біг, спортивна ходьба, стрибки у довжину та висоту, метання диску і ядра, біг з бар'єрами та командні естафети.

Вдало виступили юні спортсмени Коломийської КДЮСШ: 
- Остап Федор виборов два перших місця з бігу на 60 м та 150 м.
- Юлія Климюк не відстала від свого товариша і також принесла в копілку команди перше місце з бігу на 60 та 150 метрів.
- Кебало Квітослава здобула третє місце з бігу на 60 м та 150 м.
- у змаганнях зі стрибків у висоту Охрімець Ярина піднялась на третю сходинку п'єдесталу
- рівних не було естафетній команді коломийських дівчат (Кабало Квітослава, Федорак Дарья, Климюк Юлія, Подольська Софія), які впевнено посіли перше місце.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.