- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські легкоатлети вибороли медалі у Кропивницькому

21 Червня 2019 (09:00)

За останній тиждень у Кропивницькому відбулися всеукраїнські легкоатлетичні змагання серед юнаків та дівчат різних вікових категорій.

Спочатку змагалися вихованці ДЮСШ та СДЮСШОР на командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодші.  Прикарпаття представляло одразу 24 атлети. В підсумковому заліку наш край зайняв 10-те місце. Трійку призерів сформували Київська, Дніпропетровська та Харківська області. А от у змаганні спортивних закладів до трійки презерів ввійшла Долинська ДЮСШ, яка зайняла друге місце. Медалі на чемпіонаті здобули:
Золото
Гаванчук Софія (2004 р.н.), молот (3 кг) - 47,92 м
Долішня-Спринська Наталія (2004), спис (500 гр) - 39,51 м
Мироняк Володимир (2005), молот (5 кг) - 51,75 м
Срібро
Дмитровська Валерія (2004), молот (3 кг) - 45,63 м

А з 18-го по 20 червня у Кропивницькому проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші). 17-річна Тетяна Харащук із Коломиї перемогла у бігу на 400 метів із результатом  55,97 с. Валентина Косів (2003 р.н., вихованка Долинської ДЮСШ) також здобула золото у метанні молота (3 кг), метнувши снаряд на відстань 58.07 метрів. У цій же дисципліні Софія Гаванчук (2004 р.н.) зайняла 8-ме місце, а Валерія Дмитровська (2004 р.н) фінішувала чотирнадцятою.

А 22-23 червня у Кропивницькому (стадіон "Зірка") пройде чемпіонат України серед молоді (U-23). Про склад нашої збірної для участі у змаганні поговоримо трохи згодом.

На фото - Тетяна Харащук.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.