- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Івано-Франківську скороходи поборються за олімпійські нормативи у Токіо-2020

18 Жовтня 2019 (21:13)

19-20 жовтня в Івано-Франківську відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

До Івано-Франківська з’їдуться найкращі легкоатлетики-скороходи зі всієї України, а також спортсмени з Туреччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Португалії, Латвії та Ірландії. Загалом понад 220 учасників змагатимуться на дистанціях 50, 20, 10, 5, 3 та 2 км.

Впродовж двох днів спортсмени розіграють 20 комплектів нагород серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дітей до 12 років та ветеранів.

«Для нашого міста дуже важливо приймати змагання такого рівня. Адже вже 23-й рік поспіль «Вечірній Івано-Франківськ» проводиться, а значить має свою чималу історію. Також, приємно зустріти в нашому місті спортсменів з міста-побратима Івано-Франківська – білоруського Бреста, який цьогоріч відзначає 1000-річницю. Ми сподіваємось, що мешканці та гості Івано-Франківська з розумінням поставляться до перекриття руху впродовж вихідних. В цілому світі – це нормальна практика і сподіваюсь, у нас це не стане проблематичним. Бажаю всім гарних змагань!», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Родзинкою змагань є те, що цьогоріч IAAF (міжнародна легкоатлетична федерація) внесла змагання в Івано-Франківську до переліку тих, де можна виконати норматив на літні Олімпійські ігри-2020, що відбудуться у Токіо, на дистанціях 50 та 20 км.

Івано-Франківщину представлятимуть більше 40 спортсменів і для них виступати в рідному місті – це гарний стимул переможно фінішувати.

Урочисте відкриття змагань відбудеться у суботу, 19 жовтня, о 8:45. Перший старт о 9:00. А нагородження призерів відбудеться по завершенні кожної з дистанцій.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.