- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Змагання скороходів не несуть загрози для франківців - президент Легкої атлетики

13 Березня 2020 (19:37)

У суботу, 14 березня, Івано-Франківськ стане епіцентром масштабних змагань.

Понад 200 спортсменів з 12 країн Європи приїдуть в Івано-Франківськ, щоб взяти участь у чемпіонаті Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Такому рішенню у місті були раді не всі. Десятки франківців у мережі Facebook обурювались, адже такий масовий захід може бути небезпечними, у зв’язку з поширенням у світі коронавірусноі інфекції.

Втім, президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул запевнив, що змагання не несуть загрози, а відміна не дала б нічого, окрім втрати іміджу та грошей.

«Відміна означала б втратою обличчя. Ми боролись на конкурсі за проведення змагань. Відмінити їх можна було б за три тижні, але не за день-два. Зазначу, що ми розуміємо, яку відповідальність несемо за безпеку громадян»,- пояснює Гоцул.

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Метешко додав, що для спортсменів спецкомісія створила відповідні умови. Йдеться про брендування, харчування, послуги трансферу, відпочинку та, зокрема, безпеку.

«Ми створили максимальні умови, пов’язані з гігієною і безпекою. Зокрема, убезпечили зв’язок глядачів зі спортивними делегаціями. Прийнято рішення, що змагання будуть без глядачів, проте ніхто не забороняє спостерігати. Єдине, рекомендуємо не скупчуватись у групи. На змаганнях будуть антисептики та одноразові рукавички. Чітко буде обгороджена траса для представників преси, атлетів та суддів. Всі інші - будуть за межею. Додам, що всі спортсмени проходили медогляд та є здоровими»,- розповідає Метешко.

Нагадаємо, на час проведення змагань планується перекриття руху автотранспорту, а комунальний транспорт змінить схему руху.

Blitz-Info

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.