- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Скороход Мар'ян Закальницький "застряг" на зборах у Киргизстані

11 Квітня 2020 (10:00)

Чемпіон Європи зі спортивної ходьби Мар’ян Закальницький з Верхньої активно готувався до командного чемпіонату світу, який був запланований на 2-3 травня в Мінську. Саме ці змагання скороход вважав найосновнішими для себе, бо там можна здобути ліцензію на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо.

Однак через непередбачуване розповсюдження коронавірусу цей чемпіонат світу перенесли й досі ще не визначили нової можливої дати проведення змагань. А згодом і Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення перенести через пандемію COVID-19 у світі Олімпійські ігри Токіо-2020 на 23 липня – 8 серпня 2021 року. Мар'ян Закальницький сприйняв це в певній мірі позитивно, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

"Інформацію про перенесення чемпіонату світу зі спортивної ходьби та Олімпійських ігор-2020 прочитав у інтернет-виданнях. Звісно, ці новини не є втішними. Але я сприйняв їх у якійсь мірі  позитивно, бо перенесення на пізніше основних змагань дає можливість краще до них підготуватися. Кожний день, кожне тренування роблять мене сильнішим. Я тренуюся двічі на день, через рік буду фізично ще сильнішим і "дам бій" суперникам на головному старті свого життя", — зазначає Мар'ян Закальницький.

Зараз 25-річний скороход перебуває в Киргизстані на тренувальному зборі. Він розповідає, що там створено всі умови спортсменам для повноцінних тренувань у звичному режимі, для проживання й харчування. Однак усі дотримуються правил і бережуть себе від зараження коронавірусною інфекцією.

Мар'ян Закальницький зізнається: "Як і всі люди, я дбаю про особисту гігієну, часто мию руки з милом, користуюся антисептиками та засобами індивідуального захисту. На вулиці та в закритих приміщеннях намагаюся тримати дистанцію, не контактувати з людьми без масок. Виконую всі профілактичні та протиепідемічні поради лікаря".

Збірна України з 18 спортсменів та тренерів так і не змогла повернутись додому через закриття кордонів. "Суспільному" тренери розповіли, що команда на базі одна та ізольована і фінансуванням буде забезпечена аж до вильоту. Чемпіон Європи Мар’ян Закальницький у випуску програми "Суспільне спорт на карантині" прокоментував в якому стані зараз спортсмени на чужині: "Ні від чого відмовлятись нам не доводиться, так як ситуація в Киргизстані стабільна, введено карантин, але нам довзоляється виходити тренуватись. Про перенесення Олімпіади теж дізнались тут і прийняли рішення, що лишній рік піде нам лише на користь і ми станемо сильнішими. Звичайно, що відсутність змагань вплине на фінансовий стан, але це є єдиною проблемою. Хочу звернутись до всіх глядачів Суспільного та порадити слухати владу та лікарів, пересидіть цей час вдома. Сподіваюсь, що незабаром ситуація в Україні налагодиться і всі заживуть звичним життям."

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.