- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Оновлений календар всеукраїнських змагань з легкої атлетики

25 Травня 2020 (21:00)

23 травня в режимі відеоконференції відбулося засідання Виконавчого комітету Легкої атлетики України. Головним питанням, яке під час нього розглядалося, було формування оновленого календаря національних змагань на літо-осінь 2020 року.

Через впроваджені Урядом України карантинні заходи починаючи з березня цього року було скасовано чи перенесено на невизначений термін низку національних змагань, а також призупинено тренувальний процес спортсменів. Окрім цього суттєвих змін зазнали календарі змагань ІААФ, ЄА та АБАФ. З огляду на поступове послаблення карантинних заходів в Україні, оприлюднення нових дат основних міжнародних змагань, ФЛАУ розпочала роботу з підготовки та організації своїх цьогорічних змагань.

Відразу слід зазначити, що всі вищенаведені заходи відбудуться за умови надходження відповідного державного фінансування. Отож наразі Виконком Легкої атлетики України затвердив наступні нові дати та міста проведення головних змагань ФЛАУ.

-Чемпіонат України серед юніорів – 5-6 серпня в Івано-Франківську (якщо до 20 червня місцева ТФЛА не вирішить питання з сертифікацією стадіону, на якому планується проведення змагань, їх буде перенесено до Луцька);

-Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів, а також серед клубів – 8-9 серпня в Івано-Франківську (якщо до 20 червня місцева ТФЛА не вирішить питання з сертифікацією стадіону, на якому планується проведення змагань, їх буде перенесено до Луцька і проведено в рамках Командного чемпіонату України);

-Командний чемпіонат України та Командний чемпіонат України з багатоборств серед дорослих та молоді – 8-9 серпня в Івано-Франківську (якщо до 20 червня місцева ТФЛА не вирішить питання з сертифікацією стадіону, на якому планується проведення змагань, їх буде перенесено до Луцька);

-Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. і молодші – 26-27 серпня в Луцьку;

-Чемпіонат України серед дорослих та молоді – 29-30 серпня в Луцьку;

-Чемпіонат України з півмарафону – 13 вересня в Ковелі;

-Чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 рр.н. – 13-14 вересня в Івано-Франківську;

Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) – 19-20 вересня в Луцьку;

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2007-2008 рр.н. (4-борство) – 19-20 вересня в Лазурному;

-Міжнародна матчева зустріч серед юнаків – 26 вересня в Івано-Франківську (офісу ФЛАУ доручено звернутися до представників країн-учасниць змагань задля узгодження з ними цієї дати); Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді – 4 жовтня в Білій Церкві (без змін);

-Чемпіонат України з ходьби на 50 км серед дорослих та молоді – 17-18 жовтня в Івано-Франківську (без змін);

-Чемпіонат України з ходьби на 20 км серед дорослих та молоді – 17-18 жовтня в Івано-Франківську в рамках чемпіонату України з ходьби на 50 км;

Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків – 31 жовтня – 1 листопада в Сумах (без змін);

Відкритий чемпіонат АР Крим та Севастополя серед юнаків – в Лазурному у вересні-жовтні (дату буде визначено пізніше).

Зазначимо, що в даному календарі можливі зміни. Зокрема, офісу ФЛАУ доручено провести перемовини з територіальними ФЛА щодо підтвердження можливості проведення даних змагань у вказані дати. Також, з огляду на значне скорочення бюджетного фінансування (на 78 відсотків), можливе впровадження стартових внесків для учасників змагань.

Щодо чемпіонатів України з позастадіонних та неолімпійських видів легкої атлетики (окрім кросу, ходьби, півмарафону та марафону), Кубку України та Всеукраїнських змагань – попередньо вони скасовані. Втім організатори цих змагань на місцях можуть їх провести, взявши на себе всі витрати. У такому разі вони мають надати відповідні гарантії від органів державної влади, тощо (повний перелік вимог буде надіслано територіальним ФЛА найближчим часом). Вже відомо, що таким чином можуть відбутися наступні змагання:

Чемпіонат України з 48-ми, 24-х та 12-ти годинного бігу – 14-16 серпня у Вінниці;

Етап Кубка України з метань, Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Смєлаша та Кончиця – 1-2 серпня, Київ та Конча-Заспа;

Чемпіонат України з бігу на 1 милю – 27 вересня в Чернівцях;

Етап Кубка України з метань, Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Сюча – 17-18 жовтня в Мукачево.

Нові дати та місця змагань серед атлетів категорії «Мастерз» будуть оприлюднені найближчим часом.

Також Виконавчий комітет ФЛАУ прийняв рішення провести тендер щодо обслуговування національних змагань чіповою системою, а також виступити з клопотанням перед Міністерством молоді та спорту України щодо відзначення (призначення премії та стипендії) Руслана Дмитренка, якого днями ЄА оголосила бронзовим призером чемпіонату Європи-2014 зі спортивної ходьби на 20 км, його тренера Дениса Тобіаса та інших осіб, які були задіяні в підготовці Руслана Дмитренка.

Наступне засідання Виконавчого комітету ФЛАУ відбудеться 13 червня.

ФЛАУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.