- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У наймасштабнішому онлайн-забігу України взяли участь бігуни з 9 країн світу

10 Червня 2020 (11:56)
743 бігуни у 9 країнах світу цими вихідними взяли участь в онлайн-забігу Kyiv Run. Допоки масові заходи тимчасово заборонені через карантин, любителі спорту знаходять нові можливості урізноманітнити своє бігове життя. Компанія-організатор наймасовіших бігових заходів України Run Ukraine створила серію онлайн-забігів Dream Running Series, перший з яких, Kyiv Run, відбувся вже цими вихідними.
 
Сама суть онлайн-забігу полягає у тому, що учасник може взяти участь у ньому, де б він не перебував. 6-7 червня на свої дистанції вийшли 743 бігуни у 9 країнах світу. Так, забіг, присвячений Києву, одночасно долали в Україні, Білорусі, Польщі, Словаччині, Ізраїлі, Норвегії, Італії, Нідерландах та США.
 
У заході взяли участь фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук, який подолав свій перший півмарафон, телеведучі Анатолій Анатоліч, Слава Варда, Олександр Попов, президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков, бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна, учасник шоу "Зважені та щасливі" Дмитро Завоюра, баскетболіст Максим Пустозвонов, бігунка та письменниця Марі Карачина.
 
Усі бігуни долали свої дистанції у своїх містах та своїми власними маршрутами, поєднані на відстані спільним забігом. У деяких містах бігуни самоорганізовувалися та долали дистанцію разом, як на повноцінному біговому старті, але з дотриманням заходів безпеки.
 
Kyiv Run став першим забігом з серії Dream Running Series, яка об’єднує 10 онлайн-стартів. Run Ukraine буквально запрошує #бігтимрію – адже кожен з цих забігів присвячений містам, у яких проходять масштабні марафони.
 
Наступний старт відбудеться вже за два тижні. 21-22 червня бігуни бігтимуть за Нью-Йорк, а далі продовжать віртуальну подорож біговими столицями світу:
21-22 червня 2020 – New York Run
4-5 липня 2020 – Berlin Run
18-19 липня 2020 – London Run
1-2 серпня 2020 – Tokyo Run
15-16 серпня 2020 – Boston Run
 
Онлайн-забіги набули значної популярності серед бігової спільноти за час карантину. Усе, що потрібно для участі у такому старті – телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію (10 або 21 км). А подолавши дистанцію, бігун здобуває медаль фінішера – так само, як і на звичайному забігу.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.