- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ігор Гоцул: Всеукраїнські змагання не будуть скасовані

03 Серпня 2020 (19:17)

1 серпня під час позачергової Конференції ФЛАУ та 2 серпня під час засідання Ради ФЛАУ присутні, які представляли всі територіальні ФЛА, обговорили ситуацію, що склалася з запланованими на серпень чемпіонатами України.

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул дав відповіді на запитання, відповіді на які з цього приводу цікавили делегатів Конференції та членів Ради, а також були обговорені майбутні можливі кроки.
 
Чому в терміновому порядку не були перенесені юніорський та командний чемпіонати України в інше місто, яке розташоване в «зеленій зоні»?
- По-перше, чемпіонати України проводяться за бюджетні кошти, і тому їх організація супроводжується проведенням низки тендерів. А це потребує щонайменше трьох тижнів. Тобто, фактично не можливо за декілька днів, що залишалися до початку чемпіонату України серед юніорів, перенести з одного міста в інше такі масштабні змагання, якими є чемпіонат України з легкої атлетики. По-друге, Луцьк – єдине місто в Україні, в якому в одному місці можна провести змагання з усіх дисциплін (стадіон «Авангард»). І воно на цей момент залишається найпріоритетнішим.
 
Які гарантії, що за тиждень в Луцьку епідеміологічна ситуація покращиться?
- Гарантій, звісно, ніхто дати не може. Але керівництво ФЛАУ знаходиться на прямому контакті з високопосадовцями, які володіють повною інформацією щодо розвитку подій, проводить з ними щоденні консультації та перемовини. Те саме стосується взаємодії з органами влади Луцька. Вищезгадана Державна комісія оголошуватиме рішення щодо «зональності» щоп’ятниці. Але якими вони будуть, інформація буде доступна вже в середу. Тому увечері в середу або вранці в четвер відбудеться засідання Виконавчого комітету ФЛАУ, на якому, з огляду на отриману інформацію, будуть прийняті рішення щодо подальших кроків.
 
Якими можуть бути ці подальші кроки?
- На 100% не буде кроку скасувати змагання. Адже, по-перше, це буде неповага до тих спортсменів, як впродовж тривалого часу тренувалися і готувалися до цих чемпіонатів України. По-друге, чемпіонати України потрібно провести, адже їхні результати будуть основною для формування розміру зарплатні спортсменів та тренерів в місцях, де вони отримують цю зарплатню. Також на 100% не буде суттєвого перенесення змагань за термінами. Адже керівництво збірної України чудово усвідомлює, що спортсмени підводяться у своїй підготовці під певні дати, і їх порушення призведе до погіршення результатів. Отож, якщо епідеміологічна ситуація в Луцьку покращиться (нагадаємо, у ФЛАУ володітимуть інформацією щодо цього заздалегідь, і постійно її контролюватимуть), чемпіонати України відбудуться в Луцьку. Якщо епідеміологічна ситуація в Луцьку не покращиться, то чемпіонати України будуть все-таки перенесені в інші міста. Оскільки, окрім Луцька ніде більше не має можливості провести всю програму чемпіонату України в одному місці, вони, скоріш за все, будуть проведені за схемою – різні види в різних містах. Під час обговорення, як варіанти, пропонувалися Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Бахмут, Кремінна. Наразі пріоритетним виглядає варіант з Бахмутом, який може «перекрити» практично всі дисципліни і розмістити у себе 500-800 гостей.
 
Через зміни дат та, можливо, місця проведення чемпіонату спортсмени та тренери втрачають кошти на поверненні залізничних та автобусних квитків. А це інколи значні суми. Що з цим робити?
- По-перше, якщо потяги/автобуси скасовано через введення карантину, кошти за них повертаються у повному обсязі. Потрібно задля цього звернутися в каси, і не зволікати. По-друге, Рада ФЛАУ на своєму засіданні 2 серпня після обговорення дала доручення секретаріату ФЛАУ розробити механізм часткової компенсації згідно з нормами чинного законодавства проїзду учасникам серпневих чемпіонатів України, і надати його на затвердження на заступному засіданні Виконкому.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.