- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Новий формат трансляцій: чемпіонат України серед юніорів – в мульти-форматі

12 Серпня 2020 (12:20)
Легка атлетика України продовжує роботу над вдосконаленням відео трансляцій своїх змагань. Чемпіонат України серед юніорів, який 12-13 серпня проходить в Луцьку, транслюватиметься в мульти-форматі!
 
Мультиформат - це коли ви можете самостійно обрати, які дисципліни дивитися в той чи інший час. Поки що ця функція доступна лише для перегляду зі стаціонарних комп’ютерів. Для того, щоб нею скористатися, спочатку потрібно в нижній правій частині вікна відповідної трансляції Youtube на офіційному каналі ФЛАУ натиснути на значок, який має форму чемоданчика зі двосторонньою стрілочкою (див. скріншот 1, виділено червоним).
 
 
Натиснувши на нього, по правій стороні вікна трансляції Youtube ви побачите додаткові вікна (див. скріншот 2), натискаєте на дисципліну, яка вас цікавить, і переглядаєте.
 
 
З мобільних девайсів цей сервіс, на жаль, поки що не доступний. В такому випадку вам потрібно просто заходити за прямими посиланнями. Для ранкової сесії першого змагального дня (12 серпня) вони наступні:
 
Бігові дисципліни та ходьба: https://www.youtube.com/watch?v=hUWIPZx18KQ&feature=youtu.be
Горизонтальні стрибки: https://www.youtube.com/watch?v=9yWZoMKvJcw&feature=youtu.be
 
Посилання на трансляції наступних змагальних сесій будуть доступні на офіційному каналі ФЛАУ у Youtube.
 
Розклад, стартові та підсумкові протоколи, а також результати в онлайн режимі – за ЦИМ посиланням.
 
Оскільки мультритрансляція наразі відбувається в тестовому режимі, вона поки що проходить без коментатора та титрів. Але під час наступних трансляцій ми намагатимемося впровадити і ці сервіси.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.