- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Треба багато працювати, аби досягти нових висот

05 Березня 2010 (19:11)

Івано-Франківськ славиться видатними спортсменами. Дехто вже ввійшов історію великого спорту, а багато-хто лише на початку до найвищих нагород. Хочемо представити вам молоду легкоатлетку, спортсменку з бігу на дистанції 60 метрів, майстра спорту, члена збірної команди України, учасницю 29-их Олімпійських Ігор в Пекіні (Китай) – Христину Стуй.

Ще у восьмому класі Христина почала займатися бігом. Вже там вона втирала носа усім, долаючи свою улюблену коротку дистанцію якнайшвидше. Вперше взявши участь у районних змаганнях та показавши найкращий результат, її запримітила тренер і запропонувала займатися більш професійно. Тоді ще ніхто не уявляв, що невдовзі Христина Стуй стане провідною легкоатлеткою нашого міста.

"Два роки я займалася в Івано-Франківську, потім закінчила школу олімпійського резерву у Львові, а згодом вступила до Івано-Франківського технічного університету нафти й газу і вже 5 років тренуюся у Яремчука Дмитра Михайловича.

За перший рік тренувань в манежі я виконала норматив майстра спорту і тоді ж, у 2006 році, стала бронзовим призером юніорського чемпіонату України. В 2007 році я вже виграла юніорський чемпіонат України, а в 2008 стала чемпіонкою України серед дорослих. Також виборола 4-е місце на кубку Європи в естафеті 4 х 100 м, брала участь у 29-их Олімпійських Іграх в Пекіні.

У Кубка України в Запоріжжі цього року я була третьою, також на останніх змаганнях у Сумах здобула бронзу, і підтвердила норму майстра спорту. Зараз я продовжую багато тренуватися і рости фізично, щоб досягти нових висот, адже у цьому році ми разом з тренером плануємо виконати норматив на звання «Майстра спорту міжнародного класу» і взяти участь у чемпіонату Європи в Барселоні. Для цього треба терпіння, бажання, здоров’я та, звичайно, допомоги фінансової з боку органів влади", - розповіла нам Христина Стуй.

 
Коментарі
5. 8 .2010 (00:17) Редактор
Переписку видалено редакцією. Будьте коректні.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.