- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Бублик: "Весь час витрачаю на тренування та покращення своїх результатів"

10 Березня 2010 (23:42)
Ще один івано-франківський легкоатлет, який прославляє наше місто на українській та міжнародній арені є героєм нашого сайту. Це Роман Бублик – майстер спорту, член національної збірної України, переможець та призер чемпіонатів України, призер кубка Європи з бігу на дистанції 60 метрів. Останнє досягнення нашого легкоатлета – це срібна медаль у бігу на 60 метрів на чемпіонаті України в закритих приміщеннях, що проходив в Сумах.

Легкою атлетикою Роман займається вже дванадцять років. Чому спортсмен обрав саме цей вид спорту, розповість безпосередньо Роман Бублик:

- Починав я взагалі зі стрибків в висоту, десь роки два я стрибав, а потім таки віддав перевагу бігу. Спочатку я бігав на середні дистанції, але мені це не дуже подобалося. Мені більше до душі було долати 60-метрову відстань. Я вирішив піти до тренера Яремчука Дмитра Михайловича, в нього тоді така цікава група була. І так продовжується до сьогодні. Тепер  я весь час витрачаю на тренування, покращення своїх результатів, підготовку до нових змагань.

Зараз почалася підготовка до літнього командного кубка Європи і чемпіонату Європи. Звичайно, хочеться попасти на Олімпійські ігри-2012 в Лондоні, так як в Пекін потрапити не вдалося. Тому я зараз багато тренуюся, аби увійти до складу команди та показати найвищі результати.

 
Коментарі
12. 3 .2010 (21:26) фанаточка ;-)
Romochka,ya bajay tobi yspixy v tvoii ne legkii spravi i zvuchaino LONDON 2012.

5. 1 .2011 (18:01) Minni
Не переймайся на олімпіадув лондон ти попадеш... Адже ти великий трудяга...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.