- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відкрита першість області з легкої атлетики серед ветеранів.Оновлено

23 Травня 2011 (12:03)

Відкрита першість області  з легкої атлетики серед ветеранів відбулася вихідними в Івано-Франківську. На стадіоні ІФНТУНГ змагалися досвідчені спортсмени з багаторічним стажем, тренери-викладачі, просто легкоатлети-любителі віком від 30 до 90 років. Так, найстаршому учаснику цьогорічної першості – 83 роки.

Посперечатися за нагороди у відкритій першості традиційно могли місцеві легкоатлети, переможці та призери змагань різних рівнів серед ветеранів, а також гості з Чернівецької та Тернопільської областей.

«Ми даємо можливість позмагатися всім без винятку віковим групам спортсменів, щоби кожен учасник відчув себе на ту мить молодим, випробував свої фізичні сили. А найголовніше, щоби у наших спортсменів залишалося бажання систематично займатися легкою атлетикою», - відзначив президент Федерації легкої атлетики Віталій Матешко.

Так, серед учасників можна було побачити Івана Файчака, Василя Кричуна, Світлану Дорундяк, Наталю Бистрову та багато інших.

 

Наприклад, 57-річний Ігор Костюк займається спортом практично все життя. Такі змагання, каже спортсмен, намагається не пропускати. Відомий Ігор Костюк й тим, що активно представляє наш регіон на всеукраїнських та європейських першостях, виступаючи у складі збірної команди, яка, до речі, сьогодні є однією з найсильніших в Україні.

«Такі змагання для ветеранів не просто потрібні, а обов’язкові. Людство вже нарешті повинно зрозуміти, що заняття спортом, пропаганда здорового способу життя – це елемент культури, фізичної культури. Дивлюся на своїх товаришів сивочолих, але в той самий час струнких і сповнених сил, і переконуюся, що фізична культура та спорт є і буде сенсом нашого життя», - запевняє неодноразовий чемпіон та рекордсмен України Ігор Костюк.

Спортсмени нашого міста здобули понад 20 перемог у різних дисциплінах та вікових категоріях: Наталія Бистрова – біг 100 та 200 м. Ярослав Пилипчук - 1500 м. Іван Файчак - стрибки в довжину. Ярослав Остафійчук – біг 800 м. Роман Чечик – 5000 м. Переможці та призери біли нагороджені медалями, грамотами та футболками комітету фізичної культури і спорту.

Рівно за місяць на стадіоні ІФНТУНГ відбудуться обласні змагання, які стануть відбірковим етапом на чемпіонат України.

Розмовляла Олена Яремчук.

 
Коментарі
23. 5 .2011 (20:55) Гість
результати будуть?

3. 6 .2011 (09:32) Дмитро
Розмістіть на сайті Положення про ці змагання або контактні телефони організаторів.

20. 11 .2011 (18:53) Ігор з Дрогобича
Невже так трудо розмістити протокольні результати змагань? Хоча би першої трійкипо видах.
20. 11 .2011 (18:57) Редактор
Якби вони були ті протоколи, то розмістили б.

20. 11 .2011 (19:00) Ігор з Дрогобича
Олено Яремчук, Ти дуже розумна дівчина/казав Іван Файчак/,але окрім розмовляти - ще потрібно попрацювати і надрукувати результати змагань.До роботи!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.