- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анастасія Ткачук стала чемпіонкою Європи

01 Серпня 2011 (14:51)

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів став переможним для нашої землячки Анастасії Ткачук. У Таллінні легкоатлетка дала усім зрозуміти, з якою метою вона приїхала і хто приміряє золоту нагороду.

У фіналі на улюбленій 800-метрівці Настя одразу зайняла лідируючу позицію, з перших секунд випереджаючи суперниць. Звичайно, конкурентки спробували наздогнати українку, але всі намагання виявилися марними. Анастасія Ткачук стала чемпіонкою Європи.

«Перемога, звичайно, далась не особливо легко, але й не дуже складно, - розповідає Анастасія. - Я їхала на змагання лідером! І це, напевно, єдина причина, через яку я психологічно хвилювалась, оскільки всі від мене очікували медаль і я боялась всіх підвести. Безперечно, враження залишилися лише позитивні. Я йшла до цієї мети, плідно працювала, і ось винагорода за мої старання – це золота медаль!»,- підсумовує спортсменка.

Вихованка Михайла Перегінця протистояла фавориткам забігу – британці Ровені Коул та росіянці Айвіці Малановій. Але, як сама додає Настя, це спорт і може статися все, що завгодно. Тактичний підхід до останнього рубежу розклав всі крапки над «і».

«Я діяла так, як мені підказувало серце вже на старті – ставати і бігти! Тренер сказав, що я готова і це додало мені впевненості! На старті всі трошки штовхались, а я вибігла вперед і повела забіг від старту до фінішу!», - згадує Анастасія Ткачук.

Результат 2.02,73 зафіксував перемогу івано-франківської легкоатлетки.

 
Коментарі
3. 8 .2011 (12:19) Гість
молодець

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.