- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-Франківські легкоатлети привезли нагороди з Коломиї

26 Квітня 2010 (14:08)

51 Традиційний всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи «Гуцульщина» відбувся цими вихідними в Коломиї. Змагання цікаві тим, що в нашому краї вони вважаються одними з найдревніших.

Цей турнір був започаткований 51 рік тому першим директором коломийської дитячо-юнацької спортивної школи Іваном Лопачуком, заслуженим учителем України, який також був присутній на цих змаганнях. Свого часу Іван Михайлович доклав максимум зусиль для того, аби його школа і відділення легкої атлетики мали визнання. І сьогодні Коломийська ДЮСШ є одною з провідних в області, завжди має переможців та призерів змаганнь як обласного, так і всеукраїнського рівня.

На турнір «Гуцульщина» традиційно приїжджає чимало учасників. Цього року у Коломию приїхали команди 16 міст України, в тому числі майже всі ДЮСШ Івано-Франківської області. Наше місто було представлене вихованцями обласної дитячо-юнацької спортивної школи, які традиційно здобувають ряд нагород.

Так, у спортивній ходьбі та бігу на 300 метрів перемоги здобули івано-франківці. Перше місце у спортивній ходьбі посів Юрій Пчелінцев, на другому – Олексій Соловій, третя позиція за Віталієм Матешком. У бігу на дистанції 300 метрів першим був Валерій Сулима, другим дістався фінішу Станіслав Сеник, третім став Остап Фролов.

Золоту нагороду зі стрибків у довжину отримав Богдан Попадинець. Друге місце зі стрибків у висоту та третю сходинку у бігу на 60 метрів посів Василь Дем’яник. Також приєднався до переможців Олександр Грузін, який став третім у стрибках в висоту.

 Організатори турніру підготували призи, медалі, грамоти, грошові нагороди переможцям. Також вручалися окремі кубки за встановлення рекордів. Кубок за рекорд у бігу на 60 метрів отримав львівський спортсмен.

«Такі турніри сприяють підвищенню майстерності та досвіду підростаючого покоління. Хтось їде вчитися, хтось їде перемагати, встановлювати особисті рекорди, а тренери мають можливість подивитися, як працюють їх колеги, перейняти або поділитися досвідом. Такі турніри є надзвичайно важливими і корисними, тим більше, що вони мають таку чудову традицію», - зазначив Віталій Матешко, голова Федерації легкої атлетики в Івано-Франківській області.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.