- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

МБК "Миколаїв" - Говерла 78:58. Піке триває...

29 Листопада 2014 (16:11)
Переломивши хід гри з «Говерлою» у третій чверті та здолавши суперника з рахунком 78-58, «Миколаїв» здобув уже восьму перемогу в сезоні.
 
Гравець матчу
 
Плеймейкер «корабелів» Павло Буренко приніс своїй команді найбільшу кількість очок (21), а також віддав партнерам 5 передач, у підсумку відзначившись 21 балом РЕ.
 
Хід гри
 
Перша половина матчу минула в напруженій боротьбі, причому господарі паркету, хоч і здобули незначну перевагу протягом десяти стартових хвилин, розвинути успіх не могли. Щойно «корабели» намагалися втекти у відрив, як до справи бралися снайпери івано-франківців, у сладі яких дебютував Віктор Герасимчук, і скорочували розрив у рахунку. Тож на велику перерву команди вирушили за триочкового гандикапу «Миколаєва» (34-31). 
 
Але у другій половині суперників було не впізнати. Господарі паркету дуже потужно провели третю десятихвилинку, систематично бомбардуючи кошик «Говерли» дальніми кидками та продовжуючи більш активно збирати відскоки. Рахунок 57-39 перед заключною чвертю відверто залишав гостям небагато шансів на успішний «камбек».
 
Статистика
 
Разом із Буренком у складі «Миколаєва» варто відзначити Олександра Цикалюка (14 очок + 6 підбирань), Олексія Онуфрієва (10 очок) й Анатолія Шунделя (10 очок).
 
По 12 очок «Говерлі» принесли Сергій Алфьоров і Владислав Подолян. 11 очок і 5 підбирань на рахунку Меккі Макнайта, 10 очок – Рікардо Глена.
Джерело
 
Коментарі
29. 11 .2014 (16:17) TRJ3
схоже цього сезону мимо плей офф.

29. 11 .2014 (19:26) Luchano Pavarotty
Назва статті в десятку!Можна ще:Круте піке від Говерли))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.