- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Говерла - БК "Одеса" 83:80 (ОТ). Перший овертайм в сезоні...

06 Грудня 2014 (22:58)
У цікавому та напруженому поєдинку "Говерла" обіграла "Одесу", вирвавши перемогу з рахунком 83-80 наприкінці овертайму.
 
Гравець матчу
 
Незважаючи на поразку одеситів, плеймейкер команди гостей Клим Артамонов найбільше заслуговує на те, щоб бути визнаним гравцем матчу. Захисник, який провів найкращу гру в сезоні, ведучи команду за собою, записав на свій рахунок дабл-дабл (28 очок + 10 передач) і 32 бали РЕ.
 
 
 
Хід гри
 
Незважаючи на те, що свій попередній матч проти «Галичини» «ОДЕСА» зіграла вчора ввечері, саме підопічні Олега Юшкіна більш активно розпочали гру, лідируючи, хоч і з незначним відривом. Наприкінці дебютної чверті за рахунок вдалих дій передньої лінії на чолі з Рікардо Гленном господарі перехопили ініціативу. Але навіть попри те, що в середині другого періоду «Говерла» повела +10, відірватися від суперника івано-франківці не зуміли. Спершу дует плеймейкерів «ОДЕСИ» забив по дальньому кидку, а під завісу першої половини Клим Артамонов встановив її остаточний рахунок (33-31).
 
Після великої перерви на паркеті точилася рівна боротьба, хоча в третій івано-франківці кілька разів намагалися у відрив. Утім, Клим Артамонов і Ростислав Кривич щоразу відновлювали статус-кво. В заключній десятихвилинці команди йшли очко в очко, аж поки за хвилину до кінця основного часу «Говерла» не вирвалася вперед (69-65), і лише влучні кидки Андрія Агафонова й Артема Сліпенчука після помилок господарів дозволили «ОДЕСІ» зрівняти рахунок, перевівши гру в овертайм. У додатковий час обидві команди мали рівні шанси на те, щоб вирвати перемогу, але ближчою до неї виявилася «Говерла». А відчайдушна триочкова спроба одного з героїв поєдинку Клима Артамонова за мить до фінальної сирени була невдалою.
 
 
 
Статистика 
 
Найкращим у складі «Говерли» став Рікардо Гленн, на рахунку якого 21 очко й 11 підбирань. 20 очками та 7 передачами відзначився Меккі Макнайт, 12 очками – Владислав Подолян.
 
У складі «ОДЕСИ» Артамонову допомагали Ростислав Кривич (15 очок), Андрій Агафонов (11 очок + 12 підбирань) і Євген Мінченко (10 очок + 6 підбирань)
 
До теми: 
 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.