- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій Дроздов: "Задача на сезон - виграти Вищу лігу"

26 Вересня 2017 (16:42)

У вівторок, 26 вересня, відбулася передсезонна прес-конференція чинного чемпіона України з баскетболу серед команд Вищої ліги - БК "Говерла".

Про плани та завдання на новий чемпіонат, а також зміни у складі розказали директор клубу Андрій Дроздов і головний тренер Павло Піскарьов.

У новому сезоні "говерляни" також будуть виступати у "вишці", сезон в якій стартує на початку жовтня. Щоправда, календар першості у процесі формування, адже остаточно не відома кінцева кількість учасників.

За попередньою інфомацією, у новому чемпіонаті змагатимуться 16 команд, які будуть поділені за територіальним принципом на дві групи. За словами Андрія Дроздова, система розіграшу Вищої ліги дещо змінилась. Так, цього року в підгрупі "Говерли" буде сім команд, які гратимуть у чотири кола, а потім відразу розпочинатиметься серія плей-офф, де матчів стане більше - спочатку гратимуть до двох, потім до трьох перемог. Ігри триватимуть до початку травня.

У новому сезоні франківські вболівальники точно не побачать досвідченого ветерана Олександра Шостуху, який пішов на підвищення та повернувся до МБК "Миколаїв". У цьому ж клубі перебуває на перегляді й прикарпатський центровий Роман Гуменюк.

Павло Піскарьов розказав, що підготовку до сезону команда розпочала тиждень тому. Клубові вдалось зберегти половину минулорічного складу. "Ми ще не повністю укомплектовані, нам не вистачає ще одного гравця. У складі залишились Андрій Калашніков, Олександр Белла, Денис Кошовець, Євген Коров'яков і Станіслав Серпілін, - розказав тренер. - Долучились до нас Володимир Орленко, Юрій Лохманчук та Сергій Старцев".

Додамо, що найближчої п'ятниці "Говерла" грає першу контрольну гру в Тернополі, а 1 жовтня "ведемеді" запланували товариський поєдинок проти суперників по Вищій лізі - БК "Рівне". Ця гра відбудеться у манежі КФВ, початок - о 12:00.

Як зазначив Андрій Дроздов, задачі "Говерли" на найближчий сезон лишаються такі ж, як і минулого року - виграти Вищу лігу. "У нас є підтримка від облдержадміністрації, сподіваємось, долучиться і міська влада. Також цього року активну позицію зайняла Федерація баскетболу України, яка вже надала нам допомогу, щоб ми могли розпочати сезон, а також шукає спонсорів, які б нас підтримали, - зазначив директор клубу. - Я думаю, небагато клубів є у Вищій лізі, які б мали таку ж інфраструктуру, як і ми. Думаю, що вже через сезон ми могли б представляти наш край у Суперлізі, і зробити це хотілося б, безперечно, з першого місця".

Зазначимо також, що дві команди дитячо-юнацької школи "Говерла" заявлять у Всеукраїнську юнацьку баскетбольну лігу.

За матеріалами WestNews

 
Коментарі
26. 9 .2017 (18:17) FCKKFAN
Все впирається у відсутність потужного спонсора. А колись було справжнє шоу у Франику на баскетбольному майданчику. Згадую ті матчі з ностальгією, коли американські легіонери феєрили. ехх...

4. 10 .2017 (15:37) Kretel
На мою думку краще боротись за 8 місце в Суперлізі ніж бути лідером першої! Невже тут велика різниця би була у витратах!?

12. 10 .2017 (15:32) skill
верніть суперлігу!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.