- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Калуш" змагатиметься у першій лізі чемпіонату України

13 Жовтня 2017 (14:41)
БК «Калуш-ПНУ» цьогоріч виступатиме у першій лізі українського чемпіонату, яка розділена на чотири зони по сім команд.

У західній зоні суперниками калушан будуть команди «Тернопіль-ТНЕУ», «ДіДіБао» (Камянець-Подільський), БК «Ужгород», «Старлайф» (Чернівці), «Віта-Агро» та «Львів-УАД» (Львів), інформують "Вікна".

Стартує чемпіонат 28-29 жовтня. Проте калуські шанувальники баскетболу матимуть змогу подивитися на матч за участю БК «Калуш-ПНУ» уже 19 жовтня. Саме цього дня розпочнуться ігри 1/16 розіграшу FREEZEOIL Кубка України-2017. За результатами жеребкування суперниками калушан на цьому етапі будуть представники вищого дивізіону українського баскетболу, срібні призери чемпіонату України минулорічного сезону — БК «Львівська політехніка».

Перший матч поєдинку відбудеться у Калуші. Головний тренер БК «Калуш-ПНУ», майстер спорту Олег Пелех повідомив:

"Це дуже важлива зустріч, як для нашої команди, так і для наших уболівальників. Адже перша гра сезону і відразу ж із таким знаменитим суперником, зобов’язує нас до серйозної підготовки. Хоча й часу до цього залишається дуже мало. Проте ми готові гідно протистояти львів’янам і, не зважаючи на результат поєдинку, подарувати нашим уболівальникам найпозитивніші емоції".

За словами Олега Пелеха, окрім перегляду цікавого матчу, калушани матимуть змогу позмагатися за призи у баскетбольних конкурсах, які проводитимуться у перервах зустрічі. Спонсорами змагань виступили «Калуський бровар» і торговий центр «Терези».

Отож, БК «Калуш-ПНУ» запрошує усіх шанувальників баскетболу прийти та підтримати свою команду. Матч відбудеться у четвер, 19 жовтня, у залі ДЮСШ «Сокіл». Початок зустрічі — о 18.00.

Нагадаємо, що БК “Калуш-ПНУ” став бронзовим призером чемпіонату України.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.