- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ІФНТУНГ-Станіславів - володар Кубка ліги області 2017

27 Жовтня 2017 (08:19)

У неділю 22 жовтня закінчився Перший Кубок Ліги в історії нашого регіону. Планується, що ці змагання стануть щорічними і будуть покликані підготувати команди безпосередньо до основного чемпіонату області (Аматорська баскетбольна ліга). У Кубку Ліги 2017 цього разу мали брати участь 9 команд, але БК «ГАРТ» вирішили знятися зі змагань.

До Вашої уваги результати всіх 8 матчів:
1/4 ФІНАЛУ
ЕВЕРЕСТ – 64:104 – ФРАНКІВСЬК
ГОРЯНИ – 58:81 – ДЮСШ-ГОВЕРЛА
АМАТОРИ – 78:117 – ГРАНД
КАЛУШ-ПНУ – 56:84 – ІФНТУНГ-СТАНІСЛАВІВ

1/2 ФІНАЛУ
ІФНТУНГ-СТАНІСЛАВІВ – 135:94 – ФРАНКІВСЬК (ВІДЕОЗАПИС)
ДЮСШ-ГОВЕРЛА – 55:72 – ГРАНД (ВІДЕОЗАПИС)

МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
ФРАНКІВСЬК – 92:75 – ДЮСШ-ГОВЕРЛА (ВІДЕОЗАПИС)

ФІНАЛ
ГРАНД – 67:111 – ІФНТУНГ-СТАНІСЛАВІВ (ВІДЕОЗАПИС

Призери Кубку Ліги 2017 були нагороджені оригінальними медалями, а чемпіон ще й перехідним кубком. Також індивідуальні призи отримали найкращі гравці турніру:

-         Найкращий захисник – Неволін Дмитро;

-         Найкращий нападник – Рожак Іван;

-         Найкращий центровий – Красильніков Сергій;

-         Найкорисніший гравець Кубку ліги 2017 (MVP) – Гетьманець Дмитро.

Хотілось би подякувати всім причетним до організації турніру людям, яким вдалося за такий короткий проміжок часу (10 днів) зробити дійсно якісний продукт. Особлива подяка президенту Федерації баскетболу Івано-Франківської області Палійчуку Миколі Васильовичу та голові Федерації баскетболу міста Івано-Франківськ Неволіну Дмитру Аркадійовичу, безпосередня допомога яких зробила Кубок Ліги 2017 незабутнім.

Вітаємо всіх учасників і переможців із закінченням цього турніру та сподіваємося побачити Вас уже наступного року! Уже не за горами початок нових, набагато триваліших змагань – чемпіонату області, який носитиме офіційну назву – «Аматорська баскетбольна ліга». Про деталі ми Вас проінформуємо уже цієї суботи 28 жовтня.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.