- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Аматорська баскетбольна ліга області стартує 8-11-го листопада

02 Листопада 2017 (14:05)
Федерація баскетболу Івано-Франківської області вже наступного тижня має намір розпочати новий розіграш обласного баскетбольного чемпіонату. Заявки від учасників приймаються до 5-го листопада.

Організатори змагань повідомляють, що цього року вирішили об’єднати весь івано-франківський баскетбол та зробити єдиний сильний чемпіонат, який би зібрав гравців із всієї області. До того ж домовилися, що чемпіонат буде проходити під егідою Федерації баскетболу України.

У свою чергу, на організаторів також покладаються нові зобов’язання та серйозна відповідальність -  починаємо вести дійсно якісну та нову онлайн статистику гравців, відеонарізки, постійні фотозвіти та багато іншого. 

Зростуть вимоги і до учасників турніру. Так, грошова заявка команди на чемпіонат буде складати від 3000 до 4000 грн. і буде залежати від кількості команд. Цього сезону приймаюча сторона має надавати свій зал для гри, а якщо не має такої можливості, то це право переходить гостям. Також команди мають обов’язково надати дозвіл лікаря з печаткою на участь у змаганнях, без якого гравець не матиме права вийти на майданчик. Більше деталей та нововведень Ви зможете знайти для себе в оновленому «Регламенті проведення чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу сезону 2017/2018 серед чоловічих команд», з яким Ви можете ознайомитися на нашому сайті за наступним посиланням: http://basket.if.ua/index.php/abl/reglament

До 5 листопада включно учасники мають подати заявку в електронному вигляді, із дотриманням повністю всіх вимог, так як ці дані будуть оприлюднені на сайті fibalivestats.com (статистика FIBA). В офіційному листі-заявці мають обов’язково бути:
-  Назва та емблема команди;
-  Прізвище та  ім’я гравця;
-  Фото гравця – обов’язково анфас (тобто обличчям спереду, в ідеалі – з паспорта);
- Дата народження гравця;
- Зріст гравця.

Всі заявки слід відправляти за посиланнями:
-"Facebook"– https://www.facebook.com/ruslanboron
-  Електронна пошта – rusbor_91@ukr.net

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.