- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" утримує лідерство у Вищій лізі

13 Грудня 2017 (11:56)

Минулого вікенду, 9-10 грудня, чинний чемпіон Вищої ліги БК "Франківськ-ПНУ" приймав четверту команду минулорічного розіграшу "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів).

Чемпіонат України. Вища ліга. Група 1. 5-й тур

Перший матч. 9 грудня. Івано-Франківськ. МЦД ФОК

БК "Франківськ-ПНУ" (Івано-Франківськ) - "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів) 84:62

Другий матч. 10 грудня. Івано-Франківськ. МЦД ФОК

БК "Франківськ-ПНУ" (Івано-Франківськ) - "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів) 71:63

Зазначимо, що у поточному чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги обидва колективи до того виграли усі свої матчі.

БК "Франківськ-ПНУ" розпочав чемпіонат виїзними перемогами над командою "Каліпсо" із Житомира - 80:31, 81:40. Згодом також у гостях почергово здолав "Тернопіль-ТНЕУ" (88:42, 82:64) та "Вінницькі Блискавки-2" (103:54, 92:47). На початку грудня БК "Франківськ-ПНУ" вдома обіграв "КСЛІ-Київ-Баскет" (84:73, 104:78). Лідеркою франківської команди є Кристина Філевич - 27,5 очок, 10,4 підбирання та 4,3 передачі за гру.

Підопічні Юрія Процюка вибороли дві перемоги і зміцнили своє становище нагорі турнірної таблиці. Перший поєдинок франківчанки впевнено виграли з рахунком 84:62, а у другому матчі львівські студентки хоч і дали бій чемпіонові, але все ж програли - 63:71.

У першій грі 50 очок на двох набрали Валентина Воронова (26) та Христина Філевич (24). У повторному поєдинку найкращою на майданчику у складі обох команд була студентка ЛДУФК Анжеліка Зволяк – 24 очки (ефективність – 25).

Наступні матчі франківські баскетболістки зіграють уже найближчих вихідних, 16 і 17 грудня, також вдома - проти львівської "Політехніки".

За матеріалами ЛДУФК
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.