- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" вирушить в гості до "Політехніки"

11 Січня 2018 (20:26)

Вже завтра франківська "Говерла" проведе прем'єрний поєдинок у 2018 році. Першим суперником "говерлян" стане "Львівська Політехніка".

Завжди принципове та завжди цікаве західноукраїнське дербі цього разу прийматиме Львів. І зовсім не важливо, що минулорічні фіналісти Вищої ліги у поточному сезоні розташувались на протилежних "полюсах" таблиці - "Говерла" йде на дев'ятій сходинці, тоді як "політехи" мають у своєму активі лиш дві перемоги і перебувають поза зоною "плей-офф" - у матчах між цими командами завжди вистачає спортивної боротьби та азарту.

Якщо для команди Ярослава Зубрицького матчі проти географічних сусідів з Прикарпаття стане ще однією можливістю поборотись за потрапляння до плей-офф, то "Говерла" у випадку двох перемог зможе впритул наблизитись до лідера змагань БК "Динамо-Одеса". Відзначимо, що цьогоріч суперники вже зустрічались між собою у рамках другого етапу кубка України. Тоді двічі сильнішими з різницею у понад 30 очок були "говерляни" - 79:45 та 96:66.

Тож хто зможе розпочати Новий Рік з перемоги дізнаємось вже найближчої п'ятниці. Початок матчу у спорткомплексі НУ "Львівська Політехніка" о 18:00. Повторний поєдинок запланований на суботу, 13 січня. Початок гри о 12:00.

Баскетбол. Вища ліга. Група 2. 7 тур
БК "Львівська Політехніка" (Львів) - БК "ГОВЕРЛА" (Івано-Франківськ)

12 січня 2018 року. Львів. Спорткомплекс НУ "Львівська Політехніка" - 18.00

БК "Львівська Політехніка" (Львів) - БК "ГОВЕРЛА" (Івано-Франківськ)
13 січня 2018 року. Львів. Спорткомплекс НУ "Львівська Політехніка" - 12.00

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.