- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"ЛДУФК" перервав переможну серію БК "Франківськ-ПНУ"

14 Січня 2018 (19:46)

Повторний матч між львівським "ЛДУФК-СКІФ-Спартаком" та БК "Франківськ-ПНУ" видався цікавим та "валідольним" і закінчився перемогою львів'янок.

Більшу частину поєдинку підопічні Юрія Процюка провели у ролі наздоганяючих, та все ж, проваливши другу чверть, яку франківчанки програли з різницею в "-9", зуміли нівелювати відставання і за півтори хвилини до завершення поєдинку вийшли у мінімальний "плюс" - 59:58. Та у вирішальний момент два поспіль промахи зі штрафних від Воронової не дозволили збільшити відрив від "фізкультурниць". Таким подарунком сповна скористались господарки паркету, що завдяки "двійці" з середньої дистанції від Скакаліної та два влучні штрафні кидки від Дубас підбили остаточний результат - 62:59 на користь "ЛДУФК". Левову часту очок нашій команді принесла Христина Філевич, що напрацювала на "дабл-дабл" - 28 очок та 13 підбирань. "Валідольна" поразка у Львові стала першою в сезоні для БК "Франківськ-ПНУ" і перервала феноменальну переможну серію франківчанок, що налічувала 13 матчів поспіль.

Наступного тижня настає пауза у Вищій лізі, яку БК "Франківськ" заповнить матчами 1/4 фіналу Кубка України. Зокрема, 18 січня наші баскетболістки у Запоріжжі зіграють проти лідера групи 2 Вищої ліги "Козачки-КПУ". А 21-го числа прийматимуть "козачок" на власному паркеті. Початок матчу-відповідь у Муніципальному ФОЦ о 12:30.

З актуальною турнірною таблицею жіночої Вищої ліги серед команд групи 1 можна ознайомитись у розіділі "ТАБЛО" нашого сайту.

Баскетбол. Вища ліга (жінки). Група 1. 8 тур
БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів) - БК "ФРАНКІВСЬК" (Івано-Франківськ) 62:59 (16:16, 18:9, 14:15, 14:19)
Найрезультативніші: Бабич (13 очок + 6 підбирань), Скакаліна (12 очок + 7 підбирань), Зволяк (12 очок) - Філевич (28 очок + 13 підбирань), Воронова (13 очок + 7 підбирань).
14 січня 2018 року. Львів. Спорткомплекс ОДЮСШ - 13.30.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.