- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відкритий чемпіонат Івано-Франківська: анонс матчів 6 туру

21 Січня 2018 (20:07)

У понеділок розпочнеться 6 тур Відкритого чемпіонату Івано-Франківська з баскетболу.

Інфомраційний партнер Відкритого чемпіонату Івано-Франківська sport.if.ua анонсує поєдинки 6 туру змагань.

БК "Еверест" - БК "Бого Сіті" (Богородчани)
22 січня, Муніципальний ФОЦ (другий зал), 19:45
Стартовий матч не лише туру, а й перший для відкритого чемпіонату в новому році пройде у Муніципальному ФОЦі - між собою зіграють "Еверест" та "Бого Сіті" з Богородчан. Наразі обидві команди перебувають у середині турнірної таблиці, маючи у своєму активі по шість очок. Початок матчу о 19:45.

БК "Горяни" - БК "Гранд"
22 січня, МЦД "Будівельник" (вул. Набережна, 42), 20:00
О 8-ій вечора понеділка пройде ще одна гра відкритого чемпіонату міста. У МЦД "Будівельник" (вул. Набережна, 42) "Горяни" поміряються силами з БК "Гранд". Ще одне протистояння сусідів по турнірній таблиці, переможець якого отримає преференції у боротьбі за верхню четвірку чемпіонату.

БК "КФВ/ДЮСШ Говерла" - БК "КФВ-2"
23 січня, Манеж КФВ, 18:00
У вівторок на паркеті Манежу КФВ зійдуться дві наймолодші команди ліги - БК "КФВ/ДЮСШ Говерла" та БК "КФВ-2". Наразі після 5 зіграних турів справи краще йдуть у юних "говерлян", що вже мають в активі одну перемогу, тоді як номінально друга команда поки з "нулем" в графі "перемоги". Початок дербі команд Коледжу фізвиховання о 18:00.

БК "Калуш-ПНУ" (Калуш) - БК "ІФНТУНГ-Станіславів"
25 січня, СК "Сокіл" (м. Калуш), 17:00
Найцікавіший матч звітного туру пройде 25 січня і завершуватиме ігрову програму. У калуському спорткомплексі "Сокіл" зійдуться дві поки непереможні команди чемпіонату Івано-Франківська - БК "Калуш-ПНУ" та БК "ІФНТУНГ-Станіславів". До звітного матчу суперники показали стовідсотковий результат, святкувавши три перемоги у трьох зіграних зустрічах. При чому, "нафтовики" тричі (!) долали позначку у сто закинутих очок. Початок центрального матчу ігрового туру о 17:00.

БК "Франківськ" - вільний від ігор у 6 турі.

З актуальною турнірною таблицею Відкритого чемпіонату Івано-Франківська з баскетболу ви можете ознайомитись у розділі ТАБЛО нашого сайту.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.