- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ-ПНУ" дотиснув гостей з Тернополя

11 Лютого 2018 (20:55)

Повторний матч між БК "Франківськ-ПНУ" та БК "Тернопіль-ТНЕУ" завершився важкою перемогою франківських баскетболісток.

Протягом перших двох чвертей перевага то одної, то іншої команди сягала не більше чотирьох очок, та все ж на велику перерву лідеркками гри пішли саме франківки - 45:41. Та все вирішилось у третій чверті, яку господарки паркету виграли з перевагою у +7 і довели матч до логічної перемоги - 96:84. Найвлучнішими у складі "Франківська" стали Христина Філевич та Анастасія Сидорак, що набрали по 27 очок.

Наступного вік-енду БК "Франківськ-ПНУ" гостюватиме у столиці, де зіграє проти номінального лідера групи "КСЛІ-Київ-Баскет".

БК "ФРАНКІВСЬК-ПНУ" (Івано-Франківськ) - БК "Тернопіль-ТНЕУ" (Тернопіль) 96:84 (22:21, 23:20, 30:23, 21:20) "Франківськ-ПНУ": Філевич (27 очок + 12 підбирань + 5 передач), Сидорак (27+7+1), Воронова (22+3+4), Федоренко (6+5+3), Нечваль (4+5+1), Дарморост (3+5+2), Вашкевич (3+0+0), Говера (2+0+0), Синицька (2+0+0), Семків (0+1+1). Запас: Комарняк.
"Тернопіль-ТНЕУ": Никипорець (31 очко + 12 підбирань + 2 передачі), Даниленко (25+10+3), Макух (8+4+2), Томчак (8+4+0), Кривецька (4+5+7), Бучинська (4+1+2), Волошин (2+0+1), Козян (2+0+0). Запас: Піддубна, Анісімова, Гратій, Ялинич.
11 лютого, Муніципальний ФОЦ (м. Івано-Франківськ), 10:30.

Наразі БК "Франківськ-ПНУ" посідає другу сходинку у групі 1 Вищої ліги - 31 заліковий пункт. На один бал більше у столичного "КСЛІ-Київ-Баскет", та наші баскетболістки провели на дві гри менше. З актуальною турнірною таблицею жіночої Вищої ліги можна ознайомитись у розділі ТАБЛО нашого сайту.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.