- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуш-ПНУ" вдруге здолав БК "Львів-УАД"

05 Березня 2018 (10:15)

У повторному поєдинку проти БК "Львів-УАД" перемога баскетболістам "Калуша-ПНУ" далась дуже непросто.

Протягом всього поєдинку господарі паркету не відпускали калушан більше ніж на вісім очок, а на заключну перерву суперники пішли за рівного рахунку - 48:48. На екваторі четвертої десятихвилинки перевага "Калуш" сягнула 10 очок, і, здавалось би, підопічні Олега Пелеха доведуть матч до логічної перемоги. Та за 2:03 до фінальної сирени "друкарі" зусиллями Бєлли та Луцик відновили паритет - 64:64. Все ж у вирішальний момент три очки Андрій Співак та "трійка" від Володимира Педенка принесла таку потрібну перемогу гостям - 65:70. У складі калушан найвлучнішим став Андрій Співак, що записав до свого активу 26 очок та здійснив 5 підбирань.

Наступні свої поєдинки БК "Калуш-ПНУ" проведе вдома 10 та 11 березня. На паркеті домашнього СК "Сокіл" калушани поміряються силами з львівським БК "Віта-Агро".

Дві перемоги у Львові дозволили підопічним Олега Пелеха наблизитись до БК "Ужгород-УжНУ", що йде на прохійдній четвертій позиції. Тепер в активі калушан 27 пунктів і відставання від ужгородців, що провели на чотири гри більше, скалдає всього один бал. З актуальною турнірною таблицею Першої ліги можна ознайомитись у розділі ТАБЛО нашого сайту.

Баскетбол. Перша ліга. Група 3
БК "Львів-УАД" - БК "КАЛУШ-ПНУ" (Калуш) 65:70 (10:14, 19:19, 19:15, 17:22)
"Львів-УАД": Бєлла (30 очок + 17 підбирань + 9 передач), Іванов (12+4+2), Луцик (8+7+0), Міщій (6+4+0), Булаєв (5+5+4), Джаляль (4+2+3), Токар (0+1+0), Боднарук (0+1+0). Запас: Юзефчик,  Зелений.
"Калуш-ПНУ": Співак (26 очок + 5 підбирань + 6 передач), Наявко (18+7+1), Красільніков (9+4+0), Мацьків (8+13+2), Педенко (7+7+0), Сокіл (2+4+0). Запас: Тютюнник, Мацулевич, Іванишин, Пелех.
4 березня 2018 року. Львів. СК ОДЮСШ - 11.00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.