- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуш-ПНУ" виходить до плей-офф Першої ліги

12 Березня 2018 (12:55)

Здобувши дві перемоги у протистоянні з львівським БК "Віта-Агро", баскетболісти "Калуша-ПНУ" забезпечили собі вихід до плей-офф Першої ліги.

У суботній зустрічі гості з міста Лева зуміли триматись на рівних з калушанами лише у стартовій чверті, яку господарі виграли з мінімальною різницею - 26:24. У другій десятихвилинці підопічні Олега Пелеха лише збільшували відрив і на велику перерву господарі пішли за одинадцятиочкової переваги - 45:34. Друга половина зустрічі пройшла за повної ігрової переваги калушан, що втілилась у перемогу з різницею у майже тридцять очок - 89:71. Кращими в складі БК "Калуш-ПНУ" стали Максим Тютюнник (22  очки) та Андрій Наявко, що набрав 21 пункт.

Недільний поєдинок кардинально відрізнявся від суботнього протистояння. Ще б пак, адже у складі "Калуша" був відсутній капітан Андрій Співак, який є лідером атаки та організації гри команди. Відсутність лідера призвело до того, що першу чверть калушани програли з різницею у -9. Незважаючи на кілька поспіль промахів з-під кільця, калушани зуміли ще до великої перерви відновити статус-кво - 42:42. Не в останню чергу очковому спурту сприяв і вихід на майданчик граючого тренера команди Олега Пелеха, який хоч і не набрав очок у звітному протистоянні, та впевнено тримав оборону господарів. На старті третьої десятихвилники безумовно герой матчу Максим Тютюнник, здійснивши кілька перехоплень та записавши до свого активу вісім очок поспіль, зламав опір львів'ян і господарі довели матч до логічної перемоги - 75:69. Найкращим у складі господарів став вже згаданий Максим Тютюнник, що набрав більше половини очок своєї команди - 39 (!).

Дві перемоги над львівськими "аграрниками" дозволила нашій команді піднятись на одну сходинку вгору - тепер в активі калушан 31 бал і четверта позиція у групі 3 Першої ліги. За підсумком звітного туру калушани стали недосяжними для БК "Ужгород-УжНУ" і здобули путівку до плей-офф цьогорічної Першої ліги. З актуальною турнірною таблицею Першої ліги можна ознайомитись у розділі ТАБЛО нашого сайту.

Вже наступного вік-енду калушани зіграють чергові матчі у Першій лізі - на власному паркеті команда Олега Пелеха прийматиме БК "Ужгород-УжНУ".

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Баскетбол. Перша ліга. Група 3
БК "КАЛУШ-ПНУ" (Калуш)
- БК "Віта-Агро" 89:71
Найкращі у складі БК "Калуш-ПНУ": Тютюнник (22 очки), Наявко (21), Педенко (16), Співак (15).
10 березня 2018 року. Калуш. СК ДЮСШ "Сокіл" - 18.00.

БК "КАЛУШ-ПНУ" (Калуш) - БК "Віта-Агро" 75:69 (11:20, 31:22, 17:13, 16:14)
БК "Калуш-ПНУ": Тютюнник (39 очок + 8 підбирань + 5 передач), Педенко (15+4+8), Мацьків (8+6+2), Наявко (5+9+2), Сокіл (5+8+1), Красільніков (3+3+1), Пелех (0+2+0), Іванишин. Запас: Співак, Марусяк.
БК "Віта-Агро": Кіт (24 очки + 7 підбирань + 6 передач), Петришин (17+5+2), Олещук (9+4+0), Захаров (6+5+7), Антонов  (6+7+1), Воркун (6+3+4), Карпів (1+2+3), Лаухін (0+4+1). Запас: Євдокімов.
11 березня 2018 року. Калуш. СК ДЮСШ "Сокіл" - 12.00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.