- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" мінімально програла "Ніко-Баскету"

13 Квітня 2018 (21:42)

Шаленими останніми секундами запам'ятався перший матч 1/2 фіналу Вищої ліги між миколаївським "Ніко-Баскет" та "Говерлою" з Івано-Франківська.

Більш активно гру розпочали господарі, що на старті здійснили ривок у +6. Та не довго тішились корабели перевагою, адже ще до екватора чверті франківці впевнено перевернули все з ніг на голову, закинувши 13 очок без відповіді. Та на жаль, втримати комфортні +7 гостям не вдалось - на першу перерву суперники пішли за рахунку 15:14 на користь "Говерли". друга чверть пройшла зі змінним лідерством то одних, то інших, а сирена на велику перерву зафіксувала 32:31 вже на користь "Ніко". 

Ривок у третій чверті, яку "говерляни" виграли з різницею у +8 мала б розставити всі крапки над "і", та іншої думки були господарі, що до середини заключного відрізку гри відіграли відставання та навіть вийшли вперед. А найбільш неоднозначний епізод матчу відбувся наприкінці матчу. При рахунку 75:74 за 1.2 секунди до завершення при вкиданні м'яча з-за бокової Юрій Лохманчук разом з фінальною сиреною з другої спроби додав "два" у кошик корабелів і вивів вперед "Говерлу" - 76:75. Радості франківців не було меж, та іншої думки були арбітри поєдинку. Після наради, що здавалась тривала вічно, арбітри прийняли рішення не зараховувати два очки та зафіксували перемогу "Ніко". Найрезультативнішим у "ведмедів" став Юрій Лохманчук, що набрав 19 очок.

Як стало відомо вже по завершенню поєдинку, БК "Говерла" подав протест на результат першого матчу. Тож чекаємо рішення уповноважених органів.

Другий матч між цими суперниками пройде вже у неділю, 15 квітня. Початок гри о 13:00.

БК "Ніко-Баскет" (Миколаїв) - БК "Говерла" 75:74 (14:15, 18:16, 20:28, 23:15)
"Ніко-Баскет": Ожегов (23 очки + 5 підбирань + 2 передачі), Горобченко (15+7+8), Гуменюк (10+10+2), Штанько (9+3+2), Заплотинський (6+8+4), Адедиран (6+8+1), Вершинін (6+7+2), Лук'ян. Запас: Мещеряков, Липко, Яворський, Берестнєв. Головний тренер: В. Берестнєв.
"Говерла":
Лохманчук (19 очок + 4 підбирання + 0 передач), Орленко (15+7+1), Шостуха (13+4+3),  Подковиров  (10+4+6), Коровяков (9+3+2), Калашніков (4+2+1), Серпілін (4+2+1),  Старцев  (0+1+1), Кошовець (0+0+1). Запас: Лонюк, Аврахов. Головний тренер: Павло Піскарьов.
13 квітня 2018 року. Миколаїв. ПС"Надія" - 18.00.
Рахунок у серії - 1:0

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.