- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Академія БК "Говерла" тріумфувала у кубку міста Івано-Франківська

07 Травня 2018 (18:55)

На вихідних у Манежі КФВ вісім дитячих команд змагались за перемогу у кубку міста Івано-Франківська з баскетболу серед гравців 2005-2006 років народження.

Окрім господарів турніру, вихованців Баскетбольної академії "Говерла", до Івано-Франківська завітали столична "БАМГ", що була представлена двома складами, "КДЮСШ" (Луцьк), "ОДЮСШ" (Львів), БК "Чернівці", БК "Богородчани-ЗОШ №1" та СК "Калуш-Захід". Згідно регламенту, на груповому етапі суперники провели одноколовий турнір у групах, тоді як фінальний день подарував стикові матчі за підсумковий розподіл місць.

У групі А рівних не було вихованцям Віктора Бугри, що почергово завдали поразок львівській "ОДЮСШ", "Чернівцям" та київській "БАМГ-2006", які й впевнено крокували до головного матчу турніру. У фіналі суперниками юних "ведмедів" стала краща команди групи В "БАМГ-2005", що також не зазнала гіркоти поразок на груповому етапі.

Фінальний матч став окрасою всього турніру, адже зійшлись дві непереможні команди турніру - БА "Говерла" та "БАМГ-2005". Протягом всього матчу "ведмеді" контролювавли хід гри, не дозволивши вболівальникам на трибунах, що палко підтримували юних баскетболістів, засумніватись у власній перемозі - у підсумку, почесний трофей залишився у Івано-Франківську. 

По завершенню фінального матчу було визначено кращих гравців у кожній з команд, а звання найціннішого гравця всього турніру виборов Віталій Палійчук (БА "Говерла"). 

Підсумкове становище кубка міста Івано-Франківська серед гравців 2005-2006 р. н.:
1. БА "Говерла" Івано-Франківськ (кращий гравець - Назарій Горецький)
2. "БАМГ-2005" Київ (кращий гравець - Лев Островерх)
3. "ОДЮСШ" Львів (кращий гравець - Артем Александровський)

4. "КДЮСШ" Луцьк (кращий гравець - Михайло Мозолюк)
5. СК "Калуш-Захід" Калуш (кращий гравець - Максим Штурмак)
6. "БАМГ-2006" Київ (кращий гравець - Олександр Яковчук)
7. БК "Чернівці" (кращий гравець - Андро Догозашвілі)
8. БК "Богородчани-ЗОШ№1" Богородчани (кращий гравець - Дмитро Канюс)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.