- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "ІФНТУНГ-Станіславів" - переможець Відкритого чемпіонату Івано-Франківська

21 Травня 2018 (19:25)

Вчора у Манежі КФВ найсильніші аматорські баскетбольні команди області відіграли заключний акорд сезону - суперники визначили призерів Відкритого чемпіонату Івано-Франківська.

У першій грі за бронзові нагороди зійшлись друга та четверта команда регулярного сезону - БК "Франківськ" та БК "КФВ/ДЮСШ Говерла" відповідно. До заявки номінальних господарів на гру потрапили всього шість баскетболістів, тоді як "говерляни" мали у своєму розпоряджені дві повноцінні (як на юність років, звісно) п'ятірки. Протягом стартових двох чвертей суперники не відпускали один одного більше ніж на шість очок, а на велику перерву лідерами пішли номінальні гості паркету - 41:42.

Вирішальною у грі стала третя чверть, до середини якої "говерляни" створили солідний гандикап 13:0. Як-не-як, лава запасних вирішує не лише у змаганнях професіоналів, а й в аматорських, тож саме банальна втома і завадила "Франківську" ліквідувати упущене. Як наслідок, на останню перерву суперники пішли вже за двозначної переваги "Говерли" - 59:72. В дебюті заключної десятихвилинки ситуація для "Франківська" взагалі стала загрозливою, адже бігмен Максим Голубєв "назбирав" п'ять фолів і достроково відправився відпочивати, залишивши своїх партнерів по команді без замін. Тож не дивно, що юні "говерляни" довели матч до перемоги, набравши першу "сотню" в сезоні - 103:75. Для юних вихованців Академії БК "Говерла" бронзовий успіх став першим серйозним досягненням в кар'єрі, до того ж серед дорослих суперників. Найрезультативнішим у грі став гравець "Франківська" Ростислав Сушириба, в активі якого 28 набраних очок.

БК "Франківськ" - БК "КФВ/ДЮСШ "Говерла" - 75:103 (19:22, 22:20, 18:30, 16:31)
БК "Франківськ": Сушириба (28 очок + 3 підбирання + 0 передач), Неволін (20+7+8), Запухлий (12+7+4), Чіпка (8+6+0), Голубєв (7+13+0), Верменічев (0+7+2). Запас: Висоцький, Алексанов, Вашкевич, Меланіч.
"КФВ/ДЮСШ Говерла": Лонюк (26 очок + 12 підбирань + 6 передач), А. Тимофійчук (19+4+2), Лесик (16+14+2), Аврахов (15+1+3), М. Тимофійчук (12+8+6), Іліка (10+7+2), Плюснін (5+3+3), Гембаля (0+1+0),  Гасимов (0+0+1), Гладюк. Запас: Телещак.
20 травня, Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 17:00

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/
 

Одразу після двобою за "бронзу" на паркет Манежу КФВ вийшли фіналісти сезону - БК "ІФНТУНГ-Станіславів" та БК "Калуш-ПНУ". "ІФНТУНГ" на правах основного фаворита фіналу і сезону загалом розпочав дуже потужно, буквально "приголомшивши" своїх візаві стартовим ривком 11:0. Відійти від такого "ляпаса" підопічні Олега Пелеха не зуміли, набравши у першій десятихвилнці всього шість очок - 20:6. До честі калушан, "фіолетові" не здались і нав'язавши боротьбу у другій чверті, подарували шанувальникам баскетболу на трибунах надію на інтригу у зустрічі.

Існувала надія не надто довго, адже у третій чверті десять поспіль набраних очок від Айка Окечукву повернули все на свої місця і "ІФНТУНГ" лише нарощував перевагу у рахунку. Тож у підсумку, 82:52 - "ІФНТУНГ" вперше виборює золоті нагороди Відкритого чемпіонату Івано-Франківська. Героями фіналу у складі тріумфаторів стали Денис Спіридонов, що напрацював на тріпл-дабл - 18 очок, 16 підбирань та 10 результативних передач, а також Гі Чікамбуд, що здобув 15 очок і був один з найактивніших на майданчику відпрацьовуючи як і в нападі, так і під власним кільцем. До слова, саме ці двоє баскетболістів отримали звання найцінніших - Денис став MVP всього сезону, тоді як Гі отримав звання найціннішого гравця плей-офф.

БК "ІФНТУНГ-Станіславів" - БК "Калуш-ПНУ" (Калуш) - 82:52 (20:6, 15:16, 27:14, 20:16)
"ІФНТУНГ-Станіславів":
Спірідонов (18 очок + 16 підбирань + 10 передач), А. Окечукву (17+5+4), Чікамбуд (15+7+0), С. Ковановський (11+0+2), Гетьманець (8+8+0), Овсієнко (7+8+4), Д. Окечукву (3+5+1), В. Ковановський (3+2+0), Камач (0+7+1), Гринчишиш. Запас: Рожак, Конник.
"Калуш-ПНУ":
Мацьків (11 очок + 4 підбирання + 3 передачі), Іванишин (10+5+5), Красільніков (9+8+0), Педенко (8+8+3), Сокіл (8+3+3), Чвак (3+2+1), Пелех (3+1+0), Сажієнко (0+3+1), Лагойда (0+2+1), Качур (0+0+1).
20 травня, Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 19:00

Наразі організатори повідомили, що вже зовсім скоро розпочнеться новий чемпіонат - Літня ліга чемпіонату Івано-Франківська, тож баскетбольні змагання продовжуються.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.