- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську відгримів "Pasage Open 2018"

11 Червня 2018 (09:02)

У суботу Івано-Франківськ буквально жив баскетболом - в самісінькому центрі міста визначали переможців прем'єрного турніру з баскетболу 3х3 "Pasage Open 2018".

Дебютний розіграш зібрав 34 команди у трьох категоріях, що представляли не лише Прикарпаття, а й інші регіони України - Львів, Чернівці, Луцьк. Головною ареною баскетбольних баталій став... Вічевий майдан, де було змонтовано два спеціалізовані майданчики для гри 3х3.

Наймасовішим видались змагання у чоловіків, де за перемогу боролись 23 колективи. Баскетбольний марафон найвдаліше вдалось пройти команді "ІФНМУ-Станіславів", честь якої захищали недавні переможці столичного етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 - Дмитро Неволін, Денис Спіридонов, Антон Давидюк та Микола Полюляк. У фіналі "медики" завдали поразки ще одній досвідченій команди "Pasage" - 20:16. Поєдинок за третю сходинку видався не менш напруженим і завершився перемогою "Равликів" над львівським "Вятрачком" - 21:17. Найціннішим гравцем чоловічого турніру було визнано гравця тріумфаторів Антона Давидюка, для якого подібне звання стало другим в сезоні (Давидюк також отримав звання MVP на першому етапі у столиці України).

Юнацький турнір серед гравців до 18-ти років ознаменувався перемогою гостей з Волині - луцької КДЮСШ №1, що у фіналі завдали поразки команді "Тройная угроза". Відзначимо, що "Тройная угроза" складалась з вихованців Академії БК "Говерла" - Сергія Аврахова, Максима Тимофійчука, Андрія Іліки та Романа Недоступа. Бронзові нагороди вибороли ще одна команда вихованців Академії "Killas" (Степан Лесик, Арсен Тимофійчук, Андрій Лонюк).

Змагання серед жінок зібрали три команди - це два склади юнацької дівочої збірної U-18, що цими днями проводила збори в Івано-Франківську, та БК "Франківськ". Перемогу здобули досвідчені баскетболістки "Франківська", що у фіналі завдали поразки другому складу збірної - 21:19. Звання MVP турніру виборола гравчиня переможниць Мар'яна Комарняк.

Суботній фестиваль став неабиякою подією у житті Івано-Франківська. Ще б пак, адже окрім баскетболу, глядачі могли насолодитись запальною музикою, крутезними емоціями та яскравим шоу від організаторів. Та й будемо відверті, не кожного дня просто прогулюючись вулицями рідного міста можна потрапити на шоу баскетболу 3х3. Організатори обіцяють зробити турнір щорічним, тож попереду ще не один океан емоцій та позитиву від молодого та запального виду спорту.

ФОТО жіночого турніру від ФБІФ

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.