- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Збірна ветеранів "Полтава-Калуш" зіграє у втішному турнірі Євробаскету

19 Червня 2018 (19:30)

Цими днями у хорватській Пулі триває чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів. У категорії 50+ честь нашої країни відстоюють баскетболісти збірної команди "Полтава-Калуш".

За перемогу у даній віковій категорії змагаються сім команд, розподілених на дві групи. Українська команда, наставником якої є Олег Володимирович Пелех, на груповому етапі потрапили до квартету А, разом з литовським "LT United" (Каунас) та російськими "Меркурій-Казань" (Єкатеринбург) та "Баскетклуб" (Калінінград).

У стартовому матчі на турнірі "Полтава-Калуш" помірялись силами з литовським клубом "LT United". Лише у першій чверті українські баскетболісти зуміли нав'язати боротьбу потужним литовцям, а фінальна сирена зафіксувала на табло 37:78 на користь прибалтів. Найрезультативнішими у складі нашого клубу стали Олег Пелех та словак Освальд Корнер, в активі яких по 9 очок.

"LT United" (Каунас, Литва) - "Полтава-Калуш" (Україна) 78:37 (19:11, 25:13, 17:7, 17:6)
Найрезультативніші:
Пеціліоніс (27 очок), Лаурінаітіс (13) - Пелех (9), Корнер (9).

Наступного дня суперником наших баскетболістів були ветерани калінінградського "Баскетклубу". Краще зустріч розпочали калінінградці, що на велику перерву пішли за переваги у шість очок - 20:26. Та все ж у заключному відрізку гри підопічні Олега Пелеха зуміли не лише наздогнати суперників, а й вирвати важливу перемогу - 61:54. Найвлучнішим у матчі став Освальд Корнер, що набрав 18 пунктів.

"Полтава-Калуш" (Україна) - "Баскетклуб" (Калінінград, Росія) 61:54 (8:9, 12:17, 18:15, 23:13)
Найрезультативніші: Корнер (18), Закревський (14), Пелех (10) - Радавічіус (15), Чопкий (15).

А сьогодні об'єднана команда завершила груповий етап Євробаскету матчем проти БК "Меркурій-Казань". Уральці, забезпечивши собі двозначну перевагу за підсумком стартової чверті, довели матч до впевненої перемоги - 58:82 на користь росіян. Знову у складі нашого клубу виблискував Корнер, що набрав 18 очок.

"Полтава-Калуш" (Україна) - "Меркурій-Казань" (Єкатеринбург, Росія) 59:82 (17:27, 13:18, 11:21, 18:16)
Найрезультативніші: Корнер (18), Вакулов (12) - Швидкий (27), Черепанов (15), Устінов (14).

Таким чином, "Полтава-Калуш" посіла третю сходинку свого відібріного квартету та позмагаються за підсумкові 5-7 місця на Євро. Завтра, 20 червня, на турнірі заплановано день відпочинку, а вже у четвер першим суперником у втішному турнірі буде естонський "Пярну".

Склад команди "Полтава-Калуш" на Євробаскеті-2018:
В'ячеслав Бартош, Олександр Безпалий, Олександр Кочергін, Сергій Костюк, Олег Пелех, Павло Вакулов, Олександр Закревський, Володимир Копчак, Сергій Ломан, Володимир Юрків (всі - Україна), Освальд Корнер, Ян Троліга (обидва  - Словаччина).

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.