- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

За підтримки Олександра Шевченка відбувся другий етап масштабних змагань з баскетболу BUKOVEL QUEST

29 Червня 2018 (20:35)

За підтримки громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» у Надвірній пройшов другий етап турніру із баскетболу 3х3 «Bukovel Quest». Це відкритий чемпіонат Івано-Франківської області. Тому до Надвірної з’їхалися з півсотні команд із різних куточків України та Прикарпаття.

«Країна гідності і правди – це Україна зі здоровою, сильною молоддю, яка не потрапляє під вплив шкідливих звичок, займається фізичною культурою та спортом. І завдяки своїм перемогам, прославляє Україну на весь світ. Тому такі змагання є неодмінною складовою у розвитку справді сильної нації», - сказав активіст громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» Віталій Мерінов.

Учасники «Bukovel Quest» змагалися у різних вікових категоріях: дівчата і хлопці віком до 14, 18 років та дорослі команди. Географія команд вражає. До Надвірної завітали баскетболісти із Коломиї, Калуша, Богородчан, Снятина, Надвірної, Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Києва, Луцька.

«Попри те, що «Bukovel Quest» започаткований тільки цього року, змагання уже стали дуже масовими та престижними. До нас їдуть з усіх куточків України. Бо крім досвіду, який тут можна здобути, є ще є додаткова мотивація. Переможці, другі і треті місця, крім грамот та медалей, отримують відпочинок у туристичному комплексі «Буковель», - каже президент Федерації баскетболу Івано-Франківської області Юрій Процюк.

Спортсмени змагалися у 4 категоріях. Переможцями у категорії Ю-18 серед дівчат та серед хлопців стали команди збірних України. Категорія дорослі: 1 місце серед жінок – збірна України, серед чоловіків – БК «Івано-Франківськ». У категорії Ю-14 серед хлопців перемогу здобула команда з Калуша. Також 1 місце посіли дівчата із Івано-Франківської ОДЮСШ.

«Такі змагання – це можливість показати себе та побачити у грі своїх конкурентів. Та попри боротьбу, тут панує дружня атмосфера. І тому настій у нашої команди – позитивний», - відзначила учасниця команди-переможниці ІФОДЮСШ Анджела Джус.

Турнір «Bukovel Quest» відбувається у кілька етапів. Після Коломиї та Надвірної, баскетболісти змагатимуться у Снятині (15 липня) та Івано-Франківську (28 липня). А фінал пройде 11-12 серпня у Буковелі. Переможці змагань матимуть можливість взяти участь у фіналі України із баскетболу 3х3 та у міжнародному турнірі, який відбудеться у Празі.

ФОТО від ФБІФ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.