- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Христина Філевич допомогла збірній 3х3 пробитись на чемпіонат Європи

01 Липня 2018 (13:00)

Вчора у французькому Пуатьє завершився кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.

За чотири путівки на Євро змагались дев'ять жіночих збірних, розподілених на дві групи. Збірна України потрапила до групи А, разом зі збірними Польщі, Німеччини, Ірландії та Швеції. Згідно регламенту, переможці груп напряму виходили на чемпіонат Європи, а другі-треті збірні у плей-офф розігрували ще дві перепустки на континентальну першість.

Перший змагальний день збірна України завершила двома розгромними перемогами. Спочатку під натиском наших дівчат не встояли ірландки (21:4), а згодом дівчата дещо скромніше здолали збірну Німеччини - 17:4. Суботня ж ігрова програма розпочалась з центрального двобою підопічних Володимира Холопова та збірної Польщі. Переможець цього протистояння де-факто отримував перше місце в групі, тож важко переоцінити всю важливість поєдинку. Протягом всієї гри на майданчику точилась рівна боротьба і лише за дві хвилини до сирени українки зуміли відірватись від суперниць на відстань чотирьох очок. Розуміючи всю безвихідь ситуації, полячки почали діяти не по-баскетбольному грубо. В одному з таких епізодів травми зазнала досвідчена Дарія Завидна, яка не змогла продовжити матч. Та все ж на грубість наші дівчата відповіли влучними кидками з-за дуги і фінальна сирена зафіксувала перемогу України - 19:10. Заключний матч на турнірі підопічні Володимира Холопова хоч і провели без замін, та на класі здолали збірну Швеції - 16:11. 

Таким чином, збірна України фінішувала першою у своєму квінтеті і напряму пробилась на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3. До успіху "синьо-жовтої" дружини доклалась і гравчиня БК "Франківська" Христина Філевич. Христина стала найрезультативнішою у нашій команді і увійшла до трійки найвлучніших на турнірі, набравши 29 очок (в середньому 7.25 пункти за гру). Заслуги нашої баскетболістки були винагороджені організаторами змагань, що визнали Христину найціннішим гравцем всієї кваліфікації в Пуатьє. 

Фінальна частина чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 відбудеться з 14 по 16 вересня у столиці Румунії Бухаресті. Окрім України, до фіналу вже кваліфікувались збірні Італії, Сербії, Іспанії, Угорщини, Франції, Білорусі та Чехії. Заключні три путівки на Євро розіграють на кваліфікації, що цими днями триває у румунській Константі.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.